Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ettől rossz anya leszek?

Bucibabuci kérdése:

Ettől rossz anya leszek?

Figyelt kérdés

Mától nem fogok csinálni semmi! Éppen megetetem, ellátom 2 gyerekemet 3 éves és 7 hónaposak.

Férjem egész nap fekszik, nem segít, gyerekekkel nem foglalkozik, 1 szobánk van, ha a kicsi elalszik, a nagy felkelti,stb én pedig még össze sem tudok mosogatni, még a ruha is reggeltől 11 ig a mosogépben van addig sem fogja meg a kicsit, ha a nagy piszkálja akkor is szól hézzek már rájuk mert sír a kicsi, ő pedig flmet néz v gépezik.

Elatároztam hogy semmit nem fogok csinálni, csak a 2 gyerekemmel fogok játszani, meg persze rendbe teszem őket, de házimunka, meg főleg hogy még rá is főzzek mossak semmit nem csinálok.

Karácsonyi takarítás sem lesz, nem főzök, pedig már a hozzávalókat is megvettem. Odaadom anyukámnak, majd ő főz szentestére, 3 an odamegyünk


2009. dec. 22. 11:15
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Így nem a férjedet bünteted, hanem anyukádat, mert nem a férjed fog segíteni, hanem anyukád dolgozik helyetted. Amúgy a sztrájk jó ötlet, csak ne anyud rovására.
2009. dec. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:

ha csillog villog a ház ő akkor is azt kiabálja rám hogy én egész nap döglök, meg 10 óráig alszok, persze a gyerekek már 6 kor kelnek,de mindegy. nem enged boltba, csak ha pelenkát kell venni, anyunak kell telefonálnom hogy zt vagy azt hozzon a boltból én hülye meg azt mondom hogy hideg van nem megyek ki sokáig a 2 gyerekkel, ezért nem megyek. persze kiabálja hogy idegbeteg vagyok, menjek orvoshoz, de azt nem veszi észre hogy miatta, nem pedig a gyerekeim miatt, úgyhogy

MÁTÓL SEMMI HÁZIMUNKÁT NEM CSINÁLOK!!!!!!!!!!

2009. dec. 22. 11:23
 3/27 anonim ***** válasza:
Szerintem várd meg legalább a Karácsonyt és azután sztrájkolj..Nem éri meg h most az ünnepeket tönkretedd.
2009. dec. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:

Hajrá!!

A férjed, meg majd rájön a dolgokra , ne főzz, nem moss rá, előbb utóbb elfogy a tiszta ruhája és akkor kénytelen lesz magához térni.

2009. dec. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

mindenképpen anyunál megyünk szenteste, vár minket.

Azért gondoltam, hogy amit megvettem, hogy főzök, odaadom hogy ne vesszen kárba, megpersze neki ne kelljen akkor olyan sok mindent veni, ha már én megvettem.

Ja és az öcsém addig játszik a gyerekekel, amíg én anyunak segítek, ő nagyon szeret velük lenni:)

2009. dec. 22. 11:25
 6/27 A kérdező kommentje:

Karácsony után sztrájkoljak?

Mióta összeházasodtunk, azóta ilyen. eddig tűrtem de már nem bírom!!!

2009. dec. 22. 11:27
 7/27 anonim ***** válasza:

Szegénykém....

nagyon megsajnáltalak, ahogy olvasom a soraidat.


jaj nehéz így tanácsot adni, nem lesz nagyobb gond belőle, ha neki állsz sztrájkolni?

remélem a gyerekek ebből nem éreznek semmit.


próbálj meg vele beszélni, vagy már próbáltál?

azért azt ne engedd, hogy ilyeneket kiabáljon rád, főleg ha ott vannak a gyerekek is.


Én a helyedben azt tenném, mikor elalszanak a gyerekek este, megkérném, hogy egy pillanatra menjetek ki a konyhába.

Mondd el neki, hogy eleged van ebből ha neki semmi nem jó akkor keressen magának mást, eddig is elvoltál a gyerekekkel "nélüle" is ezek után is el lesztek nyugalomban.

Ez neked is jobb éa a gyerekeknek is.


Persze nem azt mondom, hogy hagyd el csak ijesz rá egy kicsit, lehet hogy észbe kap.


Remélem egy kicsit jobb lesz a helyzeted, és ennek ellenére Boldog karácsonyt!

2009. dec. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
66%

attól, hogy sztrájkolsz, csak a saját és a gyermekeid szentestéjét, ünnepét teszed tönkre. Sajnos nem tudom elképzelni, milyen lehet a párod, de ha rádkiabálja, hogy idegbeteg vagy, miért nem szólsz be neki? Vagy ver is? Akkor meg csak még jobban elver, ha ilyesmit csinálsz. A boltba meg nem kell engedélyt kérni, hanem fel kell öltözni, és ki kell lépni az ajtón.


Ne haragudj a kérdésért, de hagytad hogy a fejedre nőjjön, vagy hogy alakult így? Ha meg elejétől így volt, sajnos előre lehetett tudni. Ha nem ver meg téged, akkor állj a sarkadra és szólj be neki. Vagy mi van? Nehogy már a nyúl vigye a vadászpuskát!

2009. dec. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

hamarabb elalszik ,mint a gyerekek!

ezért este is ha csinálni akarok a konyhában valamit, halkan kell hogy halljam ha a kicsi felkel, nehogy felkeltse a nagyot (kicsinek jön a foga)

2009. dec. 22. 11:45
 10/27 A kérdező kommentje:

egyszer rá hagytam őket. fél órára persze veszekedett. mire hazamentem be volt zárva az ajtó ő pedig a garázsban volt, kisfiam 1 hós volt akkor. elaludtak de ha a nagy felkelt volna, akkor még nagyon új volt neki a kistesó, bánthatta volna, vagy ha kiveszi a kiságyból?

Azóta nem hagyom őket rá. Reggelenként ha a nagyot viszem oviba, viszem a kicsit is magammal, eddig igy elmenem a boltba stb. elintéztem a dolgom szegényt húztam magammal hordozóban, de már téli szünet van. Januártól meg ha ilyen hidegek vannak, elég neki reggel szellőzésnek a hideg kocsi, nemhogy csavarogjak vele

2009. dec. 22. 11:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!