Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akik otthon voltak kisgyermekk...

Akik otthon voltak kisgyermekkel és közben tanultak (levelezőn), mennyire volt nehéz?

Figyelt kérdés
Hogyan osztottátok be az időt? Mennyi idős volt a gyermek? Milyen szakot csináltatok? Végül sikeresen befejeztétek?
2018. dec. 1. 20:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nehéz volt. Általában éjszaka tanultam. Jogi egyetemre jártam. Még a terhesség előtt kezdtem és akkor fejeztem be, amikor már visszamentem dolgozni.
2018. dec. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%

Én mérnöki szakot végeztem gyerek mellett. Egy éves koráig passzív évet tartottam, utána este 8-kor a gyerek ágyba került és meg éjfélig-egyig tanultam.

Reggel 6-kor keltünk, gyerek bölcsödébe és a munkahelyre, 4-kor elmentem a gyerekért, 8-ig ö volt a program.

Természetesen befejeztem a szakot, és amire 4 éves lett, meglett a diplomám is.

Tényleg nehéz volt, de egyszerüen más megoldás nem volt.

2018. dec. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
2.5 és 4.5 évesek, pszichológiát tanulok (még folyamatban van). Éjszaka tanulok és nem egyszerű tényleg.
2018. dec. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi vagyok. Két héten belül jön a baba. Jogi egyetemre járok én is, még két évem van.
2018. dec. 2. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat :) jöhetnek még!
2018. dec. 2. 08:54
 6/8 anonim ***** válasza:
56%
Eszemben sincs éjjel tanulni. Az apjuk hazaér, és átveszi a háztartást és a gyerekeket, én pedig tanulok. Nem egyedülálló anya vagyok.
2018. dec. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez nálunk kevés lenne. 5re ér haza apa, fél7kor van vacsora, fürdés, mese, altatás. 1.5 óra meg semmire nem elég, amikor egy alap irodalom is közel 800 oldal. Napi 1 óra tanulással soha nem végeznék.
2018. dec. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

A 2-es vagyok - és én egyedülálló anya voltam, azaz nem volt más választásom.

Emellett napi 3-4 óra kellett mindent megtanulni meg elkészíteni a rengeteg beadandót, többek közt egy csomó müszaki rajzot is.

De mivel muszáj volt, meg lehetett oldani!

2018. dec. 4. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!