Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 14 hós gyerkőcök anyukái?

14 hós gyerkőcök anyukái?

Figyelt kérdés
Mennyire általános, hogy veletek állandóan fogatja magát a picitek az apja mellett viszont szépen el játszik.Teljesen kész vagyok.Semmit se tudok a lányom mellett csinálni egész nap szó szerint rajtam lóg.Ha az apjával van egy órát simán el játszadozik a játszószőnyegen.Elrontok valamit?
2018. dec. 18. 19:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Ugyanez van nálunk is.

Apa/nagyszülő, nagytesó és ő szépen eljátszik akár 1 órát is.

Velem ugyanez úgy néz ki, hogy rám mászik, ölembe kell tartanom. Ha a tesóval is játszanék féltékeny lesz a kicsi.

2018. dec. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Játszani szoktam vele, nem csak ülök nellette, éd ott sem hagyom. Ha nagyon muszáj valamit addig megcsinálni, amíg ébren van, akkor kap valami kekszet/gyümit az etetőszékben, amúgy igyekszem alvásidőben főzni/teregetni/hajtogatni/stb, hogy vele lehessek. 😊 Mellettem is eljátszik, az apukája mellett is, de amikor hazaér a munkából, akkor kb fél óráig csak a férjem van a világon, és akkor fel kell venni.
2018. dec. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nyilvan én sem csak ülök mellette,mint a tok.De kb mindent megun 5 perc után és mászik is fel újra az olembe.30percet alszik napközben, szóval nem sok ,, szabadidős tevékenység" fér bele max épp csak felpakolom az ebédet.

Ha kimegyek a nappaliból az apja mellett maga eljátszik,ha bent vagyok én is meg az apja is, akkor is jön hozzám hogy vegyem fel mintha az apja ott se volna.Egyedul meg onnantól hogy bementem egyáltalán nem hajlandó.

2018. dec. 18. 21:56
 4/4 A kérdező kommentje:
Mármint játszani nem hajlandó egyedül ha bemegyek hozzájuk vissza a nappaliba.
2018. dec. 18. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!