Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Terhes anyukák. Nektek terhess...

Terhes anyukák. Nektek terhesség után nőtt, vagy csökkent a libidótok? Elötte mekkora volt az igényetek?

Figyelt kérdés

Nekem terhesség elött sem volt nagy, az elején meg szinte a 0-val volt egyenlő. Remélem terhesség után nem fog jobban lecsökkenni, maximum egy minimálisan nőni.

Mik a tapasztalatok? Készüljünk fel párommal arra, hogy talán semmire nem fogom kívánni a dolgot?

Az igazat megvalva aggódom egy picit emiatt, hisz nagyon szeretem a párom és tudom, hogy neki elég magas az igénye, viszont ismerem annyira, hogy inkább szenved mintsem akaratoskodjon, vagy mást keressen, de nem akarom, hogy akár erre rámenjen a kapcsolatunk,mert úgy érezné, hogy kevésbé vonzódom hozzá.



2018. dec. 20. 16:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát a szoptatás általában ebből a szempontból a terhesség "folytatása", de ha visszaáll a menzesz, onnantól valószínűleg a libidó is a régi.
2018. dec. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Remélem is. A szoptatás idejére gondoltam, hogy nem lesz olyan még mint terhesség elött, hisz a hormonok akkor is dolgoznak rendesen. Majd utána meglátom mi lesz.
2018. dec. 20. 16:26
 3/9 anonim ***** válasza:

"Az igazat megvalva aggódom egy picit emiatt, hisz nagyon szeretem a párom és tudom, hogy neki elég magas az igénye, viszont ismerem annyira, hogy inkább szenved mintsem akaratoskodjon, vagy mást keressen, de nem akarom, hogy akár erre rámenjen a kapcsolatunk,mert úgy érezné, hogy kevésbé vonzódom hozzá."


Te a testedben fogod hordani és megszülni, nem kis igénybevétellel a közösen vállalt gyermeketeket. Majd a testedből táplálni, és életben tartani. Ebben ő annyi részt tud vállalni, hogy például nem csal meg, hiszen átlátja mindezt és ő is akarja, nem?


Ha valóban felmerül ez benned kétségként, akkor még ne vállaljatok gyereket együtt. És beszéljetek erről.


Nekünk volt olyan, nem részletezendő okokból, hogy majdnem két évig nem volt köztünk szex. És ugyanúgy szeretjük egymást, és nem csaltuk meg egymást. Az intimitás ugyanis nem csak a szex valamilyen válfaja, és nem, ha szeret téged, akkor nem kell "másképpen" megcsinálnod neki, kézzel vagy szájjal ha nem kívánod a szexet.


Beszéljetek.

2018. dec. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nem. Tudom, hogy nem csalna meg sosem. Bízom benne 100%-osan, ezért is vállaltuk a gyermeket.

Mondom, annyi az aggodalmam tárgya, hogy rosszul érezné magát, vagy úgy érezné kevésbé szeretem emiatt.

Nekem sem esne jól, ha pl ő nem kívánna egyik napról a másikra, így tudom, hogy neki sem esne ez jól. Főleg, hogy minden nap együtt vagyunk jóformán.

2018. dec. 20. 16:35
 5/9 anonim ***** válasza:

4

Nem egyik napról a másikra és ok nélkül, hanem esetlegesen, és okkal, ha igen. Ezt nem nehéz felmérni ésszel neki sem, elhiheted.


Egy gyerek ennél sokkal több változást is okoz, soha, semmi nem marad ugyanolyan.

2018. dec. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Akkor nem lesz probléma úgy érzem.
2018. dec. 20. 16:55
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem alapból nagy igényem van a szexre, ez terhesen durva méreteket öltött, végig iszonyúan be voltam indulva. Azt hittem, szülés után gyengébb lesz a dolog, de nem, alig bírtam a 6 hetet is kivárni, egy kis simi volt is a kontroll előtt. 😄 Azóta már a második babával állok a szülés előtt, most is egekben a libidóm.
2018. dec. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nem irigyellek. :D Most páromat sajnálom egy kicsit, mert nyitott a méhszájam, így most farkaspóz van neki.

Nekem most extrém szinten ingatag a dolog. Van, hogy megőrülök akár csak azért, hogy ő kielégüljön, de van, hogy a hátam közepére sem kívánom. 😅

Szóval kiváncsi leszek, mert alapba nagyon kicsi az igényem. Évi talán kettő alkalom, hogy úgy igazán kívánom. 😅

2018. dec. 20. 23:03
 9/9 anonim válasza:
Nálam is a terhességeim alatt nagyon extra méreteket öltött. A férjem meg óvatoskodni akart, de nem hagytam. A szoptatás alatt még ennél is durvább volt, mert az is felizgatott, hogy a gyerek szopik. Hát elég durván hangzik, de sokszor volt, hogy a gyerek előlről szopott, a férjem meg hátulról dugott.
2019. máj. 31. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!