Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Fáj a 4 éves kislányomnak a...

Fáj a 4 éves kislányomnak a pisilés. Sokszor elmegy wc-re de nem pisil csak ugy érzi kell. Mitöl lehet ez és mi a gyógymod rá?

Figyelt kérdés
2010. jún. 28. 12:20
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Orvos? Nekem ennyi idősen vesemedence gyulladásom volt. Lehet felfázott.
2010. jún. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Orvos sajnos csak holnap délután lesz.Addig valamivel enyhiteni kellene neki , de sajnos nem tudom mi lenne a jó megoldás.
2010. jún. 28. 12:26
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Sok tea, folyadék. Valószínűleg felfázott vagy valami gyulladás van. Igyon minél többet és amint lehet vidd a dokihoz.
2010. jún. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Vidd azonnal ügyeletre. Ott adnak rá gyógyszert. Én már voltam így és ez gyötrelem. Minél később viszed annál jobban fog neki fájni. Otthoni kezelés nincs. Anyukám is így van, felfázott, néztek neki dokinál vizeletet és 10 skálán 10 a genny benne. Egy idő után úgy éreztem hogy szétszakadok. Te ezt ne várd meg a gyerekeddel. Már az első szem enyhíti. Én nekem is ügyeletre kellett mennem.
2010. jún. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én lányom is 4 éves,már 2 x jártunk így. Egyik alkalommal sem fertőzés volt,egyszerűen keveset iszik,besűrűsödik a vizelete. Sok-sok-sok folyadék!


Mielőbbi gyogyulást!

2010. jún. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
Sok-sok folyadék és vidd el orvoshoz akkor is ha esetleg enyhülnének a tünetek. Amúgy a hólyaghurutnak is ezek a tünetei.
2010. jún. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Most itatom kamilla teával és meleg fürdőt készitettem neki igy most egy ideje nem kell olyan sürün mennie wc-re.
2010. jún. 28. 13:14
 8/8 anonim ***** válasza:
Nagyon sokat segít a meleg vizes palack az alhasra téve. Ha nincs ilyen akkor jó a lufi is feltöltve olyan meleg vízzel, amit még bír a kicsi :)
2010. jún. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!