Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ennyire rossz lenne a helyzet...

Ennyire rossz lenne a helyzet Magyarországon?

Figyelt kérdés
Nem szoktam TVt nézni de rokonokkal vagyok és a két nap alatt körülbelül húsz alkalommal adták le egy reklámfilmet a gyerekvállalásról. Tényleg ennyire erőltetni kell és az emberek képébe tolni? Szerintem ez nem fogja megváltoztatni senkinek a hozzáállását aki kicsit is magabiztos és tudja mik a céljai. Nekem valahogy úgy jött le az egész mint egy kétségbeesett segélykiáltás vagy tukmálás hogy márpedig ha tetszik ha nem szülni kell.
2018. dec. 25. 21:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
42%
De az emberek 99%-ának nincsenek céljai, max. álmai, amiért semmit nem tesznek. Kérdezz körbe, ha már rokonokkal vagy. Egy se fog konkrétumokat mondani.
2018. dec. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
27%
Én örülök neki. Nekem melengeti a szívem egy olyan reklám, ami tényleg fontos és pozitív üzenetet hordoz, és nem azt üvölti a képedbe, hogy a vásárlástól leszel boldog.
2018. dec. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
88%
Hanem attól leszel boldog, ha annyi gyereked van, hogy már vásárlásra sem telik ;) mennyire szívmelengető!
2018. dec. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
87%
Pozitív üzenet? Mi? Az, hogy a gyerekvállalás életre szóló kaland???
2018. dec. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
84%
Ezért jó, hogy évek óta nincs tévém, csak adroid boxom. Így nem jön ilyen kéretlen tartalom velem szemben.
2018. dec. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Az a gond hogy ettől nem hiszem hogy megjon annak a kedve aki egzisztenciálisan megengefheti de nincs kedve gyereket nevelni vagy meg egy gyerekhez.

Max annak hozza meg aki amúgy is hajlik ra vagy nem nagyon gondol bele hogy mivel jar gyereket nevelni..

Erről volt egy statisztika valahol hogy nem ahhoz a reteghez ert celba a mostani támogatási rendszer akinek szantak..

2018. dec. 26. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
97%
nekem van már gyerekem,de ez gyerekes reklám hogy életreszólo kaland engem is idegesit ,és én magam is hülyeségnek tartom ,mert ettől nem lesz még senkinek nagyobb kedve gyerekvállaláshoz.
2018. dec. 26. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
91%

Nem hogy inkább azt reklámoznák, hogy mennyivel nehezebb saját lakáshoz jutni, mint 15-20 éve, milyen sok a szegénységben élő a nagycsaládosok közt, milyen hosszú a várólista a bölcsiben, és az egyedülálló szülők milyen arányban élnek a létminimum alatt.

A valóság ugyanis ez, és nem az, hogy kaland a gyerekvállalás.

Ne gondolkodj, vágj bele, hidd el, jó buli lesz! Hát, köszi...

(Vannak gyerekeink.)

2018. dec. 26. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
88%
Végülis kalandnak kaland, nem? Mint krokolioktól hemzsegő szigeten strandolni. Az is kaland.
2018. dec. 26. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
82%
Krokolin=krokodil 😂😂
2018. dec. 26. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!