Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mikor és hogyan szőrtelenített...

Mikor és hogyan szőrtelenítettetek először gátmetszés után?

Figyelt kérdés
December hetedikén szültem, most már eléggé zavar, hogy nem tudom magam odalent rendbetenni. A 6 hetes kontrollig szabad hozzányúlnom? Még meg sem mertem nézni a sebemet, de már nem fáj, csak ha rosszul mozdulok. A varratok nagy része kiesett már.
2018. dec. 31. 12:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én már a kórházban megnéztem


Semmi rémisztő nem volt


Amikor 1,5 hétre rá a varratok kezdtek potyogni akkor borotváltam meg

Rajta nem húztam át


6 hetes kontrollora viszont már igen



6 hós a babám

Most merem ugyanúgy óvatoskodás nélkül borotválni

2018. dec. 31. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

előtte is a párom borotvált mindig

utána is :D


a 3ik gyerekkel nem volt gond mert akkor a végleges választottam így már nem szőrösödtem

2018. dec. 31. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
6 hetes kontrollon megkérdeztem dokim, ugyanis én nem mertem leborotválni a seb körül magam, azt mondta már bármit csinálhatok ott lent. 🙂Szerintem addig azért csak óvatosan borotváld rövidebbre a szőrzetet és a kontroll előtti napon borotváld magad rendesen. Egyébként sokan mondták hogy szülés után nem sokkal már borotválták magukat rendesen, szóval valószínű nem lesz semmi gond ha te is azt teszed...
2018. dec. 31. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Akkor megpróbálkozom vele... 😀
2019. jan. 1. 10:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!