Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lehet a baba miatti kialvatlan...

Lehet a baba miatti kialvatlanság evés hiánya okozza? Hozzáteszem pánikbrteg vagyok. De édesapám is az volt és baja is lett.

Figyelt kérdés

Forduljak orvoshoz? Stroke gyanús?

Sziasztok.


Édesapámnak 33 évesen strokeja volt.Azóta le van bénulva a bal oldala.


Nekem most született kislányom 2.5 hónapja.


A tünetek a következők:


Látás zavar.


Tegnap a bal karom le volt zsibbad a(bár mindig fekve a bal karom szoptatok..)


Egy hete kb egész anp félajult voltam.


Ma eddig arra keltem hogy zsibbad kicsit szúró hátul a bal koponyamnál.


Nagyon megijedtem már nem tudom mit csináljak


Hipohonderkedni nem akarok bár eléggé ilyen alkat vagyok.


Csak megijedtem.


A vérnyomásomra gyanakodott mindenki de azt tegnap mértem és az teljesen ők volt 124/74


Pulzus:92


Néha össze is akad a nyelvem.


De lehet csak beképzelem.


Az viszont tény hogy eddig nem szúrkált a koponyám.


És nem zsibbadt


Próbáltam emelni a kezem egyszerre meg mosolyogni nem láttam semmi szokatlant.


Baj lehet?


2019. jan. 5. 18:01
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, nálatok nincs háziorvosi rendelés, ahova el lehetne menni?
2019. jan. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Van de nem akarok menni itthagyni a babám.
2019. jan. 5. 18:16
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne is menj, a világért se. A gyereket meg véletlenül se hagyd az apjára, vagy nagyszülőre. Végülis max lebénulsz, vagy meghalsz, ha nem a kialvatlanság az oka, az meg olyan mindegy. A gyerek csak árva lesz, vagy egy lebénult anya nevelgeti majd. Igazad van, megértelek.
2019. jan. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Édesapám akinek volt azt mondta nem az

Nem akarom az ördögöt a falra festeni felesleges pánikot kelteni a baba mellett.

2019. jan. 5. 18:27
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ne kelts pánikot. Ennyi esszel te tényleg gyereket nevelsz?
2019. jan. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Korábban azt írtad, hogy cigizel és szinte semmit nem eszel, negyvenpár kiló vagy. A szoptatás nagyon sok energiát igényel. Szóval esetleg elkezdhetnél végre cigimentesen élni és normálisan enni az állandó gyik-es picsogás helyett.
2019. jan. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Attól még, hogy nem stroke, más még lehet.

Orvoshoz pedig gyerekkel is el lehet menni.

2019. jan. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A stroke nem tart napokig, nálunk is volt a családban több is, viszont ismertem egy csajt, aki szülés után így járt, valami fizikoterápiás kezelésre járt, azóta teljesen rendbejött. A helyedben nem halogatnám a dolgot, menj dokihoz minél hamarabb, nehogy baj legyen.
2019. jan. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez bármi lehet, de mindenképpen elmenék háziorvoshoz, ő meg majd továbbküld neurológushoz valószínűleg.

Nem értelek, hogy jutott eszedbe egyáltalán, hogy te csak úgy mehetsz orvoshoz, ha otthon hagyod egyedül a babát? Legrosszabb esetben magaddal viszed, de azért gondolom, amikor gyereket vállaltatok, nem gondolta azt a párod, hogy téged az elkövetkező két-három évben egyáltalán nem lát majd orvos, mert ő nem vigyáz alkalmanként egy napot a saját gyerekére, ha neked egészségügyi problémád van.

De ha nincs is aki vigyázzon rá, vagy szoptatás miatt nem tudnád hosszabb időre másra bízni, akkor még mindig ott van az az opció, hogy elviszed magaddal. Előbb mennék el orvoshoz egy 2.5 hónapos csecsemővel, mint egy izgő-mozgó kétévessel. Ilyen pici babával még simán el lehet menni akárhová, nekem legalább is ez a tapasztalatom a sajátjaimmal. Háziorvosnak mondjuk nem árt odaszólni, hogy kisbabával mész, és adjon időpontot, úgy hívjon be, hogy ne kelljen a beteg felnőttek között várakoznotok, de ezt meg szokták tudni oldani.

2019. jan. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Mult heten meg sepsis- ed volt. Bolond vagy, tudjuk jol.
2019. jan. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!