Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Számomra undorító. Velem van...

Számomra undorító. Velem van a baj?

Figyelt kérdés
Szerintem a szoptatás undorító, de komolyan. Olvastam róla, hogy sokan emiatt nem is szoptatnak. Ha én is így teszek, mivel kell számolnom?
2019. jan. 9. 09:04
1 2
 11/16 Böbe1990 ***** válasza:
71%
Én is fejtem mind a kettőnek és cumisüvegből adtam oda+hozzátápláltam tápszerrel.Most a harmadik babóm várom és ugyanigy fogom csinálni.
2019. jan. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
56%

Szerintem is undorító,pont mint az állatok..

De néhány hónapig ki kell bírni,le kell fejni,úgy csak a mellből kiszivárgó tejtől undorodik az ember.

2019. jan. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
76%

Pont mint az állatok..... hát igen. Bárcsak ez lenne az egyetlen dolog, amit pont úgy csinálunk.... de hát undorító még az is, hogy kiválasztunk, ahogy szaporodunk, maga a terhesség, a szülés pláne, de hát eleve hogy eszünk és iszunk... .annyira gáz.... én egyiket sem csinálom így direktben, infúzión keresztül tartom magam életben, és a végterméktől is úgy szabadulok meg, hogy ne kelljen látnom, egy beépített zacskót cserélgetek rendszeresen. SZülni meg nyilván nem fogok, embernél az a kulturált, ha kimetszeti magából a gyereket. Aki eleve nem a hagyományos állati úton fogant, hanem steril, laboratóriumi körülmények között.


Azért de...... probléma van azokkal, akik ennyire rettegnek szembenézni az ember állati részével. Mitől féltek? Milyen imázs borulna össze bennetek, ha pont úgy etetnétek a gyereketeket, mint az állatok?

2019. jan. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
81%
mi az ami undorito benne?
2019. jan. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Szerintem sem túl gusztusos, de ez van. Így lettünk megalkotva. Az anyatej egyébként nagyon hasznos és egészséges. A kakilás sem gusztusos dolog, mégis egészséges és fontos. :D Nem kell túlértékeli a szoptatás jelentőségét, ha megoldható, lehet fejni is. Nem fog emiatt visszafejlődni a gyerek. :))
2019. jan. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nekem egyébként pont a fejés az undorító és állatias. Hogy kézzel masszírozzak ki magamból tejet, az konkrétan nekem a perverzió határát súrolja, a mellszívó meg a fejőgépekre emlékeztet, amiket a tehénre raknak. Komolyan, aki szerint az természetesebb és nőiesebb, mint a szoptatás, az magyarázza már el, hogy miért? Nem arról van szó, hogy képtelenek vagytok megosztani a melleteket a férjetekkel? Utoljára ő vette a szájába, és ezért abszurd, hogy most meg a gyerek? EZ a gond? DE miért csak mostanában, hiszen a mellünk mióta világ a világ mindig is része volt a szexualitásunknak és az anyaságunknak is, eddig össze tdtuk egyeztetni, most meg hirtelen nem? Miért?
2019. jan. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!