Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 39 éves nő vagyok,4 éves...

39 éves nő vagyok,4 éves kapcsolatban. Párom gyermeket szeretne. Én pedig megijedtem ettől. Nagyon. Pár hónapja lemondtam arról, hogy anya legyek, koromnál fogva. Úgy érzem, öreg vagyok már. És félek is. Normális ez?

Figyelt kérdés
2019. jan. 10. 16:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ha már egyébként van gyereked nem vállalnék ebbe az érzelmileg instabil kapcsolatba. Meg amúgy is, kell ez neked ennyi idősen?
2019. jan. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Nincs gyermekem és sosem gondoltam, hogy ez így lesz... úgy érzem, mintha csapdába estem volna :(
2019. jan. 11. 08:08
 13/15 anonim ***** válasza:

Öreg nem vagy de ebbe a kapcsolatba nem szülnék.

Azt nem osztom, hogy 60 évesen is szüljenek a nők, mert 70 évesen ultragáz lesz a gyereknek is hogy a nagymama az anyja..... de a 39 még beleférne.

2019. jan. 11. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%
Mire megszül már min. 40 lesz, az se biztos hogy egyből teherbe esik. Amikor a gyereke érettségizik, ő min. 58 éves lesz. Az nem gáz?!
2019. jan. 11. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
61%

De gáz sajnos, és lehet meg se éri az ember, de ha előbb nem volt erre lehetősége és nagyon szeretne gyereket, akkor még bevállalható.

Ilyen kapcsolatba csak akkor vállalnám, ha iszonyatosan vágynék gyerekre, el se tudnám képzelni az életem nélküle. Ha fontosabb volna mindennél. És ha fel tudnám nevelni egyedül, lenne más segítsèg a családom oldaláról. Egy rossz kapcsolat csak még rosszabb lehet a gyerekkel járó feszkók miatt, sok kapcsolatot megviselnek ezek és évekig elég kiszolgáltatott helyzetbe kerülhetsz, nem mindegy milyen a társad hozzá.

2019. jan. 11. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!