Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ki milyeb idosen kezte etetni...

Anci_92 kérdése:

Ki milyeb idosen kezte etetni a babajat?

Figyelt kérdés
Anno a nagyszuleinket hamarabb ettetek mint a mai gyerekeket es mert nem lehet Most is?
2019. jan. 16. 19:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
75%
Etetheted te hamarabb is, ha fittyet hánysz a tudomány fejlődésére.
2019. jan. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
77%
Én már a születése napján is megetettem.
2019. jan. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
76%
Én 34 éves voltam, amikor elkezdtem.
2019. jan. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
36%

6 hós volt


Apukám sem evett hamarabb anyatejen kívül mást( 1,5 éves korig szoptatta a nagymamám)

Anyu sem.. ( 3 évesen is szoptatta)


Engem akkori ajánlás alapján hamar kezdtek hozzátáplálni..

Vannak is intoleranciáim



2. A válaszod nem a kérdezőt minősíti

Nem kötekedésre való az oldal

2019. jan. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
36%

4. Vagyok


3-asra hondoltam


De a 2. Is csak egy fokkal jobb

2019. jan. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
34%
Az 5-ös bezzeg milyen hasznos.
2019. jan. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
68%

Szerinted akik most allergiásak azok melyik generáció?

A válasz azok akiket 3 hónaposan már húslevessel meg tehéntejjel tömtek, ezért van ennyi allergiás beteg, ezért általános már hogy minden kávézóba lassan alap a laktóz,gluténmentes ételek/italok.

Persze régen is voltak allergiások csak nem ekkora számban.

És nem feltétlen gyerekkorba jön elő, illetve akkor még nem foglalkoztak vele, hanem serdülő kor után.

Amúgy 6 hónaposan kezdtük tápszeres.

2019. jan. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
63%
Fiam 4 hónapos, lányom 5 hónapos volt mikor elkezdtem náluk a hozzátáplálást. Fiam tápszeres volt, lányom anyatejet + tápszeres pótlást kapott.
2019. jan. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
29%

Bármikor lehet, te döntöd el.

Az ajánlások évről évre, folyamatosan változnak, sokszor teljesen ellentmondanak egymásnak. Ami pár éve még első számú közellenség volt, az ma már hasznos és jó dolog (nem feltétlenül csak a hozzátáplálás esetén, hanem általában az élemiszerekkel kapcsolatban jellemző ez).

Én tartottam magam a családi hagyományokhoz, mert nekünk az jött be. Köszönöm szépen, mindenki egészséges, senkinek semmilyen ételallergiája nincs, nem is volt, jó eséllyel nem is lesz. Nem, felnőtt korban sem jött ki semmi: anyám 75 éves, és semmi baja, nekem sincs 52 évesen, meg a húgomnak sem 42 évesen, és a gyerekeim is makkegészségesek. Tápszert soha nem kapott egyik sem, csak anyatejet, és viszonylag hamar lettek hozzátáplálva (fiam nagyon hamar, mert így alakult).

2019. jan. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
45%
#7: Nem, nem az a generáció. Az a generáció az, amihez én is tartozom, és nem, nincs köztünk annyi ételallergiás. A fiamnál (26) már voltak ilyen ajánlások, az ő korosztályában már elég sok allergiás van. Ő speciel nem, de őt nem az ajánlások alapján etettem, hanem saját megérzésre és a családi hagyományokra támaszkodva. A húgai (19 és 15) születésekor már még szigorúbb ajánlások voltak, az ő korosztályukban még sokkal több allergiás gyerekkel találkoztam. A most kisgyerekes ismerősim körében pedig még többről hallok sajnos. Szóval nekem teljesen ellentétes tapasztalatom van, mint neked.
2019. jan. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!