Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mitől érezted azt hogy komolya...

Mitől érezted azt hogy komolyan veheted a párod és nyugodtan szülhetsz neki, ezzel karriert is "feladva" érte?

Figyelt kérdés

Valahogy mindig olyanokba futok bele, hogy ahhoz hogy közös jövőnk legyen, nekem kéne mindent "eldobni" es senki nem érti azt, hogy nekem a dumája kevés ehhez.


A volt barátom pl neki háza van, anyossal él, 20 km tőlem(falun), en albérletben, fix munkájuk, nekem rugalmas de vezetői állásom, gyerekem is van akinek elhagyott az apja.

Es arra mentünk rá hogy en nem köĺtözök anyoshoz, ő meg nem jön alberletbe.


Erre uj párom van, ő is 20 km-re lakik(falu), van háza amit soha el nem hagyna, ő viszont egyedul él, kezdődik ugyanaz. En költözzem, ami ugye raadasul még ovodaváltással is járna, csereljek munkahelyet mert ő betud tenni a falu hivatalába is dolgozni, szüljek gyereket, azaz essek ki a munkábol, stb


Mindig az a vége hogy joformán en kerülök függő helyzetbe. Közös ház lenne a tervem de az elérhetetlennek tűnik.


Es nem érti egyik sem hogy azzal hogy szoban bizonygatják mennyire hűségesek, családcentrikusak, apának valok, attol az életem en még nem birom csak ugy "lecserelni", plane hogy meg is szivtam egyszer, a gyerek apjaval ugyanez volt. Kiment kulfoldre es ott maradt. Es erre mentunk rá hogy nem mentem ki a gyerekkel. Azaz otf még a nyelvet sem tudta volna a gyerek. Hatalmas valtas lett volna.


Mi az amivel más anyának egy ffi megtud alapozni akkora bizalmat, hogy szüljön?


2019. jan. 18. 06:54
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
94%

Ez nem megy egyik napról a másikra. Ehhez hosszú évek kellenek. Normális párkapcsolat, együtt élés (ami jól is működik) aztán pedig házasság.

Én ezek nélkül biztosan nem szülnék senkinek gyereket.

2019. jan. 18. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:

Es igy hogy éljek egyutt a mostanival is?

Már az is ovi es m.hely valtassal járna.

2019. jan. 18. 07:09
 3/32 A kérdező kommentje:

Es kerdezi is a mostani párom hogy dehát mégis hogyan bizonyitson hogy nyugodtan költözhetek, tud munkát is, szerinte simán tudnánk együtt élni, ha ugy alakul el is vesz?


Nekem ez meg csak duma duma duma

2019. jan. 18. 07:11
 4/32 A kérdező kommentje:

Kerdeztem is tőle es ha költözöm es együtt élünk, netán szülök is es akarmikor, de szétmegyünk, mi lesz velem 2 v több gyerekkel?

Válasza : À olyan soha nem lesz, higgyek már neki.


Hàt köszi..

2019. jan. 18. 07:19
 5/32 anonim ***** válasza:
58%
Annyibol ertek egyet hogy alberletnel a sajat lakas jobb. DE! En nem koltoznek pasihoz, mert az az o haza, es ha netalan 1-2 vagy akar 5-10 ev mulva szetmentek akkor neked kell elkoltoznod mert az o haza, az megint mas ha kozosen vesztek egyet vagy ha a felet rad iratja, de igy az o tulajdona es gyerekkel egyutt kirakhat az utcara, illetve tenyleg munkahely es ovi valtas kicsit problemas, a gyermeknek is es neked is uj kornyezetbe bele szokni uj falu stb.. igy en sem mennek bele, azert varjak el a pasik azt hogy te dobj el mindent mert te vagy a no, a mi munkank nincs annyira ertekelve mert os idok ota a ferfi volt a csalad fenntarto, de nincsenek vele tisztaban hogy ez az ido elmult. Azt hiszik egy nonek konnyebb felaldozni a munjakat vagy barmit pedig ez nem igy van.
2019. jan. 18. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
48%
5-os vagyok elfelejtettem irni, azt hogy ha szet mentek nem rossz szandekbol irtam de ezt nem lehet tudni mi var ratok nehany ev mulva foleg ha szulsz is neki es mindent bealdozol. Mint mondtad a ferjeddel is igy volt sajnos
2019. jan. 18. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
76%
Én csak az nem értem, hogy miért kéne munkahleyet és óvodát váltani. 20 km-ről van szó, nem 200-ról.
2019. jan. 18. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:

Pontosan! Minden ffi az életemben ugy van vele hogy nekem szerintük ők megteremtenek mindent, lihegve kéne rohannom hozzajuk.


A gyerek apja a fejemhez is vàgta hogy énvagyok az idiota amiert inkabb választom Mo-n a putris szegénységet egyedul egy gyerekkel, miközben ő ott hust eszik hussal mindenunk meglenne, kánaán van. Gyerek nélkul még ki is mentem volna de anyaként már nem akarom boritani a stabilitast a bizonytalanért

2019. jan. 18. 07:35
 9/32 anonim ***** válasza:
96%

Én azt mondom, hogy az költözzön, akinek ez kisebb megpróbáltatás jelent... Vagyis a pasid egy személyben. Ha ti költözök, az már 2 személy, plusz nálam a gyerekem lenne előtérben! Mert ugye ez a pasi is elhúz hát, mint a vadliba.

Jah, ha még odaköltözöl, és tényleg ilyen típus, majd hallgathatod, hogy ez az én házam!

2019. jan. 18. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
44%

Ne tegyünk már úgy, mintha egy ház valami eldugott faluba akkora nagy vagyon lenne...

El kell adni azt a házat, aztán venni egy másikat ami közös lesz. Ennyi a megoldás.

2019. jan. 18. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!