Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mitől érezted azt hogy komolya...

Mitől érezted azt hogy komolyan veheted a párod és nyugodtan szülhetsz neki, ezzel karriert is "feladva" érte?

Figyelt kérdés

Valahogy mindig olyanokba futok bele, hogy ahhoz hogy közös jövőnk legyen, nekem kéne mindent "eldobni" es senki nem érti azt, hogy nekem a dumája kevés ehhez.


A volt barátom pl neki háza van, anyossal él, 20 km tőlem(falun), en albérletben, fix munkájuk, nekem rugalmas de vezetői állásom, gyerekem is van akinek elhagyott az apja.

Es arra mentünk rá hogy en nem köĺtözök anyoshoz, ő meg nem jön alberletbe.


Erre uj párom van, ő is 20 km-re lakik(falu), van háza amit soha el nem hagyna, ő viszont egyedul él, kezdődik ugyanaz. En költözzem, ami ugye raadasul még ovodaváltással is járna, csereljek munkahelyet mert ő betud tenni a falu hivatalába is dolgozni, szüljek gyereket, azaz essek ki a munkábol, stb


Mindig az a vége hogy joformán en kerülök függő helyzetbe. Közös ház lenne a tervem de az elérhetetlennek tűnik.


Es nem érti egyik sem hogy azzal hogy szoban bizonygatják mennyire hűségesek, családcentrikusak, apának valok, attol az életem en még nem birom csak ugy "lecserelni", plane hogy meg is szivtam egyszer, a gyerek apjaval ugyanez volt. Kiment kulfoldre es ott maradt. Es erre mentunk rá hogy nem mentem ki a gyerekkel. Azaz otf még a nyelvet sem tudta volna a gyerek. Hatalmas valtas lett volna.


Mi az amivel más anyának egy ffi megtud alapozni akkora bizalmat, hogy szüljön?


2019. jan. 18. 06:54
1 2 3 4
 31/32 A kérdező kommentje:
* nem kell
2019. jan. 24. 20:56
 32/32 A kérdező kommentje:

Külföldről válás esetén a gyereket sem hozhatom haza.

Azért ezt is kockára tenni-az nem én vagyok

2019. jan. 24. 20:57
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!