Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Olyan nőket kérdeznék akiknek...

Olyan nőket kérdeznék akiknek nincs gyerekük és elköttették magukat 30 év alatt . Megbántatok e a döntést?

Figyelt kérdés

2019. jan. 19. 12:01
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
51%
Erre Mo. -n nincs lehetoseg, ugye tudod ?
2019. jan. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
56%
Itthon ilyet nem igen fogsz találni, mivel a szabály szerint 40 év alatt ez nem lehetséges.
2019. jan. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
66%
A magyar törvények szerint ehhez minimum 40 évesnek kell lenni, 3 gyermekkel, vagy 3 szülészeti eseménnyel.
2019. jan. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
53%

Az előző két, kicsit sem hasznos válasz után én igyekszem egy picit hasznosabbat adni.

Én ugyan nem 30 alatt voltam, hanem 34, amikor megcsináltattam. Előbb is megetettem volna, ha engedi a jogszabály (ami a lazítás után ismét szigorodott). Ha most akar valaki ilyet, akkor külföldre kell mennie, sokak tapasztalata alapján Szlovákia tűnik a legjobbnak, magánklinikákon magyarul is beszélnek.

Visszatérve az eredeti kérdésedhez: 45. vagyok, és nem bántam meg... sőt! Életem legjobb döntésének tartom. Ha előbb is meg tudom csináltatni, akkor elkerültem volna 16 évnyi tablettaszedést. :(

2019. jan. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
43%

Azt remélem tudod, hogy ez sem 100% védettség! Én a 3. babám után kértem az elkötést. Amikor szültem, a szobatársam is akkor szült, el volt kötve! Akkor nagyon elbizonytalanodtam.

Ő egy alapbetegsége és szövődményei miatt csináltatta meg és terhes lett, de vállalta. Nagyot fordult vele a világ, ma már tele a facebook oldala a gyönyörű kislányával, nem úgy tűnik, mint aki megbánta volna.

2019. jan. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
85%

Én gondolkodom rajta,bár nekem 1 gyermekem van,de most egy baleset következtében nagyon féltem,hogy terhes leszek.Azt tudom,hogy nem tudnám végig csinálni,de az abortusz gondolatától is rosszul voltam.Szóval komolyan golndolkodom a dolgon.

A gyerekmentes övezeten volt egy beszámoló nemrég,ott Szlovákián ajánlott egy klinikát a hölgy,nem is drága,de Ausztriában is megcsinálják.Hála égnek,van erre lehetőség nem messze,ha már Magyarországon ez megy,hogy inkább belekényszeríteni próbálnak...

2019. jan. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszokat. Igen , tisztában vagyok vele , hogy magyarországon 26 évesen erre nincs lehetőség. Jelenleg írországban élek és fogalmam sincs,hogy itt mi a szabály csak annyit tudok, hogy a férfiakat 400 euróért bármikor elkötik. A napokban fogok menni orvoshoz és megkérdezem, hogy itt mi a menete . Tudom, hogy fiatal vagyok és egy kicsit félek, hogy megbánnám de ha jobban belegondolok nem lennék képes egy gyereket felnevelni lelki sérülés nélkül. Pár hónapja elkapott a láz, hogy gyereket akarok. Aztán lett egy macskám. Nagyon pici volt 3 óránként kellett etetni. Na en olyan fáradt még életemben nem voltam. No ha egy macska így kikészít mi lenne egy gyerekkel ? Ezert úgy gondolom , hogy jobb lenne elköttetni magam , nehogy pillanatnyi fellángolás miatt csináljak egy gyereket aztán megbánjam.
2019. jan. 19. 13:25
 8/21 anonim ***** válasza:
89%
6-os vagyok.Én azt látom nem vagy 100%-os a döntésedben,szerintem várj még,addig meg rakass egy spirált,azzal nem olyan könnyű meggondolni magad.
2019. jan. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
89%
Aki azt írja, hogy "nem úgy jön le, hogy bárki megbánta volna a szülést"... Most őszintén, szerinted ki tenné ki a Facebookra, ahogy totál szétcsúszva, feldagadt sírós szemekkel átkozza a napot, amikor gyereket vállalt? Vagy ki mondaná el ezt egy huszadrangú ismerősnek? Sokan saját maguknak sem ismerik be, hogy hiba volt gyereket szülniük, nemhogy másnak.
2019. jan. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
29%

Off: Ugyanezért azt sem sokan vállalják, hogy hiba volt nem szülni. :)

Kérdező, szerintem még várj ezzel, mert nagyon sok nő a 30-as éveik végén gondolja meg magát. A macskás példád alapján pedig ez még nem lenne egy átgondolt döntés, nem kell rögtön végletekben gondolkodni. Ha odafigyelve védekezel, azért elég valószínűtlen, hogy terhes legyél.

2019. jan. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!