Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen női praktikákat tudnáto...

Milyen női praktikákat tudnátok tanácsolni? Csajok, bátran írjatok tippeket!

Figyelt kérdés

A párom nem szeretne még babát, egyenlőre úgy van ezzel a kérdéssel, hogy ha jön akkor jön, ha nem akkor pedig 1 év múlva nekiállhatunk a baba prpjektnek.

Én viszont már szeretnék, és tudom hogy ő is.

Fontos volt számunkra, hogy önnáló stabil hátteret alapítsunk, és legyen egy saját otthonunk, az egyetem után, mielőtt családot alapítanánk. Nos, ez már megtörtént.

Azonban ő még várni szeretne, a házasság kötés miatt, amelyet 1 év múlva kötünk meg.

Én viszont nem szívesen várnék addig, főként úgy hogy már mindketten készen állunk erre a csodálatos és egyben felelősségteljes feladatra. Fogamzásgátlót nem szedek, egyáltalán. Óvszert azonban használunk.

Viszont ha ezt sem, akkor ki húzza még az előtt hogy elélvezne. Gondoltam már arra is, hogy tűvel ejtek egy szúrást az óvszerre, de az mellett nem sok esélyt látok a teherbeesésre...

Szóval nem kinevetni vagy elítélni, mert ez csakis makacs vőlegényem miatt szükséges, viszont segítségre és ötletre lenne szükségem ! Írjatok bátran !



2019. jan. 21. 08:00
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
97%

Ha trükközöl, átvered, meg fog romlani a kapcsolat. Megérné egy rossz kapcsolatba szülni?

Megmondta, hogy még nem akarja, te állítod, hogy igen. Hát ő csak jobban tudja mit akar...

Egy év nem a világ, bírd ki.

2019. jan. 21. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
97%
Ezzel a fogalmazási tudománnyal tényleg egyetemét végeztél ? Meg ezzel a prosztó, aljas gondolkodással? Gratulálok. Amúgy jó úton vagy az egyedülálló anyaság felé
2019. jan. 21. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
96%

Jól indul a házasság. Hazugsággal és átveréssel.

Női praktika: megpróbálom rábeszélni, hogy vágjunk előbb bele. Ha nem megy, várok az esküvő utánig.

2019. jan. 21. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:

Fuuu... Mit is vártam ettől az oldaltól, nem is tudom...

Gondoltam jót nevetünk majd ezen, de emellett valami hasznosat is tudok olvasni, de nem.


Nyilván, megbeszéltük, és ha ez nem így lett volna, akkor nem tudtam volna ilyen részletesen leírni ! És nem gondolkodnék ilyesmiben, ha nem tudnám és mondta volna el, amelyet le is írtam, hogy lényegében nem probléma, ha előbb érkezik.


Megköszönném, ha a megkeseredett és rosszindulatú és gondterhes édesanyukák nem ide írnának !

2019. jan. 21. 08:11
 5/30 A kérdező kommentje:

Ha kommentet írsz, tartsd be a következőket:


Ne OFFolj! Azaz ne kezdj új téma boncolgatásába, új, a kiírttól teljesen eltérő kérdések feltételébe!

Ne menj bele felesleges vitákba!

2019. jan. 21. 08:12
 6/30 anonim ***** válasza:
46%
Itt mindenkit az előváladékkal riogatnak, imádkozz hátha bejön.😁
2019. jan. 21. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
94%

Kérdező!


Unokatestvérem megjátszotta ezt. Igaz, ő csak azt hazudta, gyógyszert szed, aztán ugye mégse. A szülés után pár hónappal derült ki, amikor a pasi felhozta a témát, hogy valami más módon kellene védekezni, mert a tabletta nem vált be, a nő meg benyögte, hogy semmi baj nem lenne a gyógyszerrel, csak ő nem szedte. A pasi már másnap beadta a valópert, minimum tartásdíjat fizet és szóba nem állt az unokatesommal az azóta elmúlt 19 évben.

2019. jan. 21. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
97%

Hazugságra, trükkökre nem lehet házasságot alapozni. Nem a válaszolókkal van gond, hanem veled kérdező.

A gyerek vállalás közös döntés kell legyen, csak annyit tudsz tenni, hogy beszélsz a vőlegényeddel. De lyukasztgathatod a gumit nyugodtan, aztán ha teherbe esel utána nézz tükörbe.

2019. jan. 21. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

1. Nyilván nem lennék olyan ostoba, hogy évek vagy idők közben elárulom magam.

2. Mindketten vágyunk babára, azonban büszkeségből, ő szereti tartani magát a terveihez. Ezért is van így ezzel a kérdéssel, hogy ha jön akkor jön, ha meg nem akkor 1 év múlva, de mivel odafigyelünk a védekezésre, nyilván nem fog megtörténni, szóval ezért gondoltam.

Nem bűnt készülök elvégezni ! Te jó ég !

2019. jan. 21. 08:25
 10/30 anonim ***** válasza:
80%

Nem tudom hany eves vagy, de nem is erdekel. Viszont az rogton lejon abol amit irsz, hogy fogalmad sincs, hogy mit tervezel megtenni a parodal. Undorito! Milyen alapon engeded te meg magadnak az a jogott hogy eldonsd, hogy mi legyen az eletevel? Egy evet akar varni akkor legyen ugy. Amugy meg olyan nincs hogy gumival vedekeztek vagy megszakitasal es ha becsuszik akkor becsuszik es johet. Tudom hogy a gyakorin sok az elovaladektol terhes maradt no, de hidd el hogy nem az elovaladektol maradtak terhesek. Egy olyan ferfi akinek jo az onkontrollja az nem ejt teherbe veletlenul. Mi 14 eve elunk egyutt ebol 10 eve hazasok, 13 eve megszakitasal vedekezunk de megis csak akkor maradtam terhes ha a ferjem nem vigyazott.

Ha egy ertelmes es epeszu parod van es ilyen mocsoksagot megtennel vele es kiderulne az a minimum hogy azonal elhagy.

2019. jan. 21. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!