Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen női praktikákat tudnáto...

Milyen női praktikákat tudnátok tanácsolni? Csajok, bátran írjatok tippeket!

Figyelt kérdés

A párom nem szeretne még babát, egyenlőre úgy van ezzel a kérdéssel, hogy ha jön akkor jön, ha nem akkor pedig 1 év múlva nekiállhatunk a baba prpjektnek.

Én viszont már szeretnék, és tudom hogy ő is.

Fontos volt számunkra, hogy önnáló stabil hátteret alapítsunk, és legyen egy saját otthonunk, az egyetem után, mielőtt családot alapítanánk. Nos, ez már megtörtént.

Azonban ő még várni szeretne, a házasság kötés miatt, amelyet 1 év múlva kötünk meg.

Én viszont nem szívesen várnék addig, főként úgy hogy már mindketten készen állunk erre a csodálatos és egyben felelősségteljes feladatra. Fogamzásgátlót nem szedek, egyáltalán. Óvszert azonban használunk.

Viszont ha ezt sem, akkor ki húzza még az előtt hogy elélvezne. Gondoltam már arra is, hogy tűvel ejtek egy szúrást az óvszerre, de az mellett nem sok esélyt látok a teherbeesésre...

Szóval nem kinevetni vagy elítélni, mert ez csakis makacs vőlegényem miatt szükséges, viszont segítségre és ötletre lenne szükségem ! Írjatok bátran !



2019. jan. 21. 08:00
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
93%

Igazuk van a válaszolóknak, de ez a te életed. Ha el tudod látni majd egyedül a gyereket, akkor lyukassz gumit, vagy fecskendővel szívd fel a cuccot belőle és lődd fel, de ne vegyél rá mérget hogy majd kitörő örömmel fogja fogadni a hírt, hogy gyerek lesz. És szerintem a gyerekednek is tartozol annyival, hogy megadod neki a lehetőséget, hogy olyan családba jöjjön, ahol apa legalább annyira akart őt mint te.


Én még azért magánpraktikák előtt beszélnek egyszer vele. Elmondanám mennyire akarom, illetve azt is, hogy manapság mennyi rémsztorit olvasni, hogy össze sem jön a baba csak évek múlva, vagy egyáltalán nem, hogy emiatt is szeretnék bele vágni már most a próbálkozásba.

2019. jan. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom, én nem akarnék sem bőgő babával, sem nagy pocakkal házasodni. Utána jajdeszép lesz visszanézni a képeket évek múlva...

Ha már az észérvek nem hatnak meg, legalább ezt gondold végig, nem ihatsz, nem ünnepelhetsz, nem fogod bírni a pörgést, rohanást, a nagy nap stresszét a saját esküvődön. Kell ez neked?

2019. jan. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
95%

Nem tudom miből gondoltad, hogy de jót nevetünk majd veled. Pont az ilyen nők miatt nem bízik sok férfi a másik nemben, és feltételezi egyből azt, hogy apává akarjuk csak őket tenni. Mert van ilyen mindenre elszánt gerinctelen fajta nő típus mint te, aki gumikat lyukaszt és még viccesnek is találja. Hát nem az.


És igen ahogy írták előbb, ne hidd már azt hogy a férfiak olyan bonyolultak. Pont olyan emberek mint te, akik tökéletesen el tudják dönteni, hogy akarnak-e apák lenni vagy nem. Ha nem, az azt jelenti hogy nem. Akár 1 évig akár 10 évig akár örökre. Persze ess csak teherbe, majd ha elhagy leírhatod, hogy megint egy gonosz pasi, aki teherbe ejtett mert akart babát, majd elhagyott a szemétje...

Férfit gyerekkel megfogni nem lehet. Ha akarata ellenére lebabázol akkor vagy elhagy, vagy az egész kapcsolat egy pokol lesz.

Szóval olyan női praktikát tudok javasolni hogy legyél felnőtt szépen, és hozzatok közös döntéseket. Ha akar még 1 évet várni akkor várj.

2019. jan. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
96%

De fogyatékos vagy istenem.... -.-"


Egy pasinak se kívánok ilyen nőt!

Nem tartod tiszteletben a párod kérését...


21/n

2019. jan. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
96%

Én csak annyit kérek, hogy képzeld el, fordított helyzetben neked ez hogy esne. Tudom, most babaködben élsz, de ha esetleg azt el tudod képzelni, hogy milyen lenne, ha TE nem akarnál babát még x ideig, de a párod meg lenne győződve róla, hogy jobban tudja, hogy te mit akarsz, és trükkös módon ejtene teherbe, szerinted ez mennyire lenne korrekt? Vagy fordítsuk meg a dolgot, ahhoz mit szólnál, ha azt mondaná, hogy ő is akarja, de közben titokban mégis védekezne? (oké, tudom, hogy a pasik nem igazán tudnak titokban védekezni, hacsak el nem köttetik magukat, bár elvileg létezik férfi fogamzásgátló, csak nincs még piacra dobva, legalább is itthon nem, de csak a példa kedvéért tételezzük fel, hogy megoldható) Jól esne ez neked? Úgy éreznéd, hogy korrekt módon járt el? Ugye nem?

Egy olyan párkapcsolatban, ahol a felek szeretik és tisztelik egymást, nincs helye "praktikáknak", trükközésnek.

2019. jan. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
50%

Az, hogy egy ostoba, proli vagy, tiszta sor. Világos, hogy a szíved sincs helyén, ha ilyenre képes lennél és tudnál úgy nézni a gyerekedre, hogy soha egy pillanatig se jusson eszedbe : átverted a "párodat". Nagyon vicces vagy, hogy gumit akarsz lyukasztgatni. Jót nevettünk. Egy ember életéről, sorsáról van szó. Nagyon nevetséges.

Önző is vagy. " ő is akarja ". " mindketten készen állunk rá. " Nem ! Nem akarja és nem áll készen rá. Ha akarná és készen állna rá, nem védekezne és várná, hogy terhes legyél.

Tehát buta, primitív, lelketlen, önző alak vagy.

A gyerekvállalás egy életbevágó döntés. Magyarán, ha te ebben a hatalmas dologban képes lennél átverni, a kisebb dolgok egyáltalán nem okoznak neked gondot. Aki nagy dolgokban hazudik, a kisebbek meg sem kottyannak neki. Szinte ezer százalék, hogy nem ez lenne az eslő aljasságod vele szemben...

Épp ezért remélhető, hogy időben felnyílik a szeme és veled az oltárig nem jut el.

2019. jan. 21. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
60%
Jót nevetek majd, ha szingli leszel ez nem A szürke ötven árnyalata, hanem a való világ bogaram :D Itt nem lesz olyan, hogy majd a pasid leissza magát utána meg azt mondja, hogy nagyon örül a gyereknek, hanem úgy lapátra tesz, ahogy az illik :D
2019. jan. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
76%

"Én viszont már szeretnék, és tudom hogy ő is."


Ó, szent naivitás!

2019. jan. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

mert ez csakis makacs vőlegényem miatt szükséges, viszont segítségre és ötletre lenne szükségem


Makacs vőlegényem?!

2019. jan. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

Ennyit ér neked a párod kérése, akit a "világon a legjobban szeretsz" és összekötnéd vele az életed? Csak mert akkor önző vagy. Nem tudom mióta vagytok együtt, de 1 év hamar eltelik. Főleg az esküvő szervezéssel. Észre sem fogod venni, de már ott állsz és mondod az igent.

Ráadásul nem azt kérte, hogy várd meg amíg össze házasodtok, elköltöztök az Antarktiszra és saját civilizációt hoztok létre.

A gyerek pedig nagy felelősség. Ha tényleg átakarod így verni akkor szégyeld magad. És nem a párod miatt hanem azért, mert minden gyerek (vagy tinédzser) megkérdezi a szüleit, hogy tervezett gyerek volt e vagy sem. Bele mernél nézni a szemébe, hogy elmondd az ő történetét? Vagy mi van ha a párodnak pont azért mert nem akarta csak nyűg lesz. Nem véletlenül akar plusz 1 évet. Nagyon sok minden változhat. Lehet rendezni akarja az életét (pl előléptetés előtt áll, csak te nem tudsz róla, mert meg akar lepni stb...). Őt is korlátoznád.

2019. jan. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!