Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen női praktikákat tudnáto...

Milyen női praktikákat tudnátok tanácsolni? Csajok, bátran írjatok tippeket!

Figyelt kérdés

A párom nem szeretne még babát, egyenlőre úgy van ezzel a kérdéssel, hogy ha jön akkor jön, ha nem akkor pedig 1 év múlva nekiállhatunk a baba prpjektnek.

Én viszont már szeretnék, és tudom hogy ő is.

Fontos volt számunkra, hogy önnáló stabil hátteret alapítsunk, és legyen egy saját otthonunk, az egyetem után, mielőtt családot alapítanánk. Nos, ez már megtörtént.

Azonban ő még várni szeretne, a házasság kötés miatt, amelyet 1 év múlva kötünk meg.

Én viszont nem szívesen várnék addig, főként úgy hogy már mindketten készen állunk erre a csodálatos és egyben felelősségteljes feladatra. Fogamzásgátlót nem szedek, egyáltalán. Óvszert azonban használunk.

Viszont ha ezt sem, akkor ki húzza még az előtt hogy elélvezne. Gondoltam már arra is, hogy tűvel ejtek egy szúrást az óvszerre, de az mellett nem sok esélyt látok a teherbeesésre...

Szóval nem kinevetni vagy elítélni, mert ez csakis makacs vőlegényem miatt szükséges, viszont segítségre és ötletre lenne szükségem ! Írjatok bátran !



2019. jan. 21. 08:00
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, kedves anyuka !
2019. jan. 21. 08:37
 12/30 anonim ***** válasza:
96%
Írtad hogy jót nevetgelunk rajta vagy hasonló.... Az a baj hogy ez nem az a téma amin jót lehet nevetgelni, mert egy ember fog belőle születni.
2019. jan. 21. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
98%
A megszakításos védekezés orosz-rulett, így az meltett is simán összejöhet a gyerek. Egyéb praktika a rábeszélésen kívül nincsen, azon egyszerű oknál fogva, hogyha kiszúrod a gumit, utána közhiedelemmel szemben nem a kis lukon szivárog ki a cucc, hanem szétreped/szakad az óvszer, ami viszont észrevehető mindkét félnek, sőt a párod előbb fogja érzékelni, hogy valami nem oké a gumival, lekésőbb akkor, mikor végeztetek. Szerintem ez nem vicces és nem az a kategória, main jót lehet derülni, akkor sem, ha a párod pusztán csak makacs. Pedig sem megkeseredett, sem unatkozó anyuka nem vagyok. Lehet úgy érzed, ha összejönne ő is akarná, de az esküvőig nincs olyan sok idő, hiába áltatod magad avval, hogy csak rásegítesz arra, amit ő is akar, ha ez volt a kérése, akkor tisztelned és szeretned kellene annyira, hogy elfogadod a döntését és nem trükközöl, továbbá nem akarod jobban tudni mit is szeretne, mint ő, már a házasságotok előtt, hadd legyen már ennyi önálló döntési jogköre neki is, nem kisgyerek, akit irányítani kell. Addig is pedig megszakítás mellett is összejöhet, ha meg nem, akkor majd esküvő után. Továbbá nem tudom milyen esküvőt szerveztek, de azt is bele kellene kalkulálnod, hogyha nem két tanús, hanem rendes lakodalom és haccacáré, azt nem olyan jó pálya mondjuk 8 hónapos terhesen, vagy 2 hónappal szülés után, hulla fáradtan, folyton csöpögő tejjel, vagy 9 hetes minden percben rókázós várandósan végigcsinálni és a szervezés is idő, energia. Ergo akkor jársz jobban, ha addig rendesen védekeztek, ha nem szeretnéd, hogy teljesen kiszámíthatatlan legyen, hogy miképp viselnéd, vagy oldanád egyáltalán meg.Ha csak aláírjátok a hivatalban és jónapot, akkor persze ez lényegtelen, de egyéb iránt jól kiszúrsz, elsősorban magaddal. Nem kér olyan sokat tőled a vőlegényed, az a minimum, hogy tekintettel vagy a kérésére, ha már egyszer egy életet terveztek közösen leélni. Ez most nem az a kategória, hogy a 4 évesed télvíz idején szandiban akar oviba menni és te nyilván jobban tudod mi a helyes és mit kell felvennie, hanem egy felnőtt ember, a szerelmed helyett akarod majd te jobban tudni és leerőszakolni a torkán azt, amit ő is szeretne, csak egy évvel később, hát tényleg nagyon kedves tőled, hogy anyukaként viselkedve eldöntöd ezt is helyette. Megfordíthatnád magadban a helyzetet, kis empátia és belátod, hogy itt most te vagy az, aki nagyon kapufát rúgott evvel a szintén gyerekes ötlettel.
2019. jan. 21. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
93%
Húúhú,hahaha de vicces szurd ki a gumit,de vicces jaj megszakadok. Van otthonotok az rendben van,pénzetek is van,vagy csak a leendő palimadár fizetése?
2019. jan. 21. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
95%

"Gondoltam jót nevetünk majd ezen, de emellett valami hasznosat is tudok olvasni, de nem." => Hmm... Nézd, én mindig törekszem nem leszólni a kérdezőket, tudom, mi megy itt, és meg is van a véleményem az oldal közösségéről.


Viszont ez most tényleg olyan, amiről én is lebeszélnélek. Ez a lehető legrosszabb, és mindenkinek az lesz idővel.

Láttam példát én is (családomban). A lány 18 évesen lett terhes, "véletlenül". Még nem is fogadta rosszul a párja, mindössze annyit kért, ha a gyerek betölti a 2 évet, menjen vissza legalább estire, hogy letegye az érettségit. Addigra "véletlenül" megszületett a 2.gyerek, "2 szemet kihagytam a gyógyszerből, pont a legrosszabbkor" (nem is szedte...)

Majd újabb 2 év múlva megint terhes volt. Apuka besokallt, rávette az abortuszra, amibe annyira belebetegedett a csaj lelkileg, hogy a hiányt pótolni kellett, 1 év múlva megszületett a 3.gyerek. Utána össze is házasodtak.

8 éves a legkisebb, most válnak, de a 2.gyerek óta az egész kapcsolatuk egy rakat szar. Pontosan a csaj hazudozásai miatt.


Semmiképp ne a háta mögött szervezkedj, ez túl komoly dolog ahhoz, hogy egyedül döntsd el, mikor van itt az ideje.


(Megszakítással meg nem olyan könnyű teherbe esni, ahogy itt sokan állítják. Nekem pl 15 év alatt nem sikerült, bezzeg mikor nem volt megszakítás, szinte azonnal.)

2019. jan. 21. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
94%

Bár gyanúsan kamu... Maximum beszéld rá, hogy kössetek hamarabb házasságot. De azért egy év nem olyan nagy idő, addig élvezzétek ki egymás társaságát és végre egy kis nyugalmat - a legtöbb férfi ugyanis szimplán ezért akar várni :)

Szerintem te sem arra akarsz emlékezni, büszkének lenni majd, amikor ránézel a gyerekedre, hogy milyen ügyes hazugsággal, kvázi egymagad hoztad össze magadnak. És gondolom, te sem örülnél annak, ha kiderülne, hogy egy átverésből készültél, indultál neki az életnek, "de azért apád is belenyugodott és megszeretett". Ennél szerintem még egy "véletlen" ügyetlenkedés is jobb, mert a szerelem hevére fogható. De nem az lenne a legszebb, ha őszintén mesélheted majd neki, hogy "amikor nagyon vágytunk rád mind a ketten..."?

2019. jan. 21. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
96%
Ez egy kamu, vagy egy borzaszto ostoba putris riherongy.
2019. jan. 21. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
91%

Az előváladékos sztorikra annyit, hogy mi egyszer kockáztattuk meg, és iskolás a lányunk. Akinek nem válik be, az pikkpakk teherbe is esik.

Ha te eddig nem, akkor mondjuk szerintem se reménykedj.


Egy évvel esküvő előtt én biztosan nem terveznék gyereket.

Legjobb esetben nagy hassal mondod ki az igent, és mindenki sutyorog, hogy csak ezért vett el, mert muszáj volt.

Ha nagy peched van, valahol az igen és a menyasszonytánc közt elfolyik a magzatvized. Ilyen esküvőn voltam, az tényleg vicces sztori.

De a legvalószínűbb, hogy nem lesz esküvő, mert majd jövőre. Aztán majd utána, ha nem szoptatsz és visszafogytál. Aztán utána, ha a gyerek kicsit nagyobb, és viheti a gyűrűt. Aztán akkor se, mert jön a tesó. Végül 8 év után megmondja a párod, hogy most már minek, az csak papír.


De ha jót akarsz nevetni, akkor teszteld le! Pár nappal ezelőtt, hogy megjönne, mond reggel, hogy hányingered van, nem kívànod a kávét. Aztán pár nap múlva, hogy egy picit késik, lehet, hogy bohóc bújt a fiókba. Az a reakció igen tanulságos lesz.

Utána meg mikor megjön, akkor elmondod, hogy megjött, vaklárma volt.

2019. jan. 21. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
98%
Kérdező, ha 100 emberből 99 mondja hogy ezzel tönkre teszed az életeteket, átvered a párod, és mindezt egy ártatlan lény fogja a legjobban megszenvedni, te pedig az az egy vagy aki inkább sérteget itt mindenkit, ahelyett hogy újra gondolná a dolgokat, akkor a többi 99 ember a hülye csak te vagy helikopter?
2019. jan. 21. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
98%
Jaj picinyem,a pasik nem ilyen bonyolultak,ne képzelj ebbe semmi romantikus hülyeséget,ha azt mondta most nem akar az azt jelenti hogy nem akar még gyereket. Nincs semmi női önbecsülésed,képes lennél ilyen ocsmányságra?
2019. jan. 21. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!