Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Normális, hogy a párom így...

Normális, hogy a párom így reagált rá, hog megint kisfiút várok?

Figyelt kérdés

Pénteken derült ki, hogy a második babánk is kisfiú lesz. A párom már az elsőnél is mondogatta, hogy kislányt szeretne, le is volt picit törve, mikor megtudta, hogy fia lesz, de mondtuk, hogy na majd a kistesó kiscsaj lesz.

Mikor már mentem a kórházba, akkor is mondogatta, hogy ő most nem szeretne fiút, mikor megtudta nem szólt semmit, de a kocsiban kifakadt, hogy neki sose lesz lánya, ő nem szeretne több fiút. A kisfiunkkal nagyon szépen megvannak, imádják egymást, ezért se értem miért reagált így. Engem nagyon bánt, még mindig ezen duzzog én meg miatta sírtam hogy így viselkedik. Nem az a lényeg, hogy egészséges legyen?


2019. febr. 4. 22:48
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
Ma akartam neki mondani fiú neveket, picit meghozni a kedvét, de csak odadörgölte, hogy neki már mindegy, találjak neki valami nevet.
2019. febr. 4. 22:50
 2/25 anonim ***** válasza:
88%
Egyik baratnom apja ugyan ez volt!! O kisfiut akart minden aron erre 5 lanya szuletett es az unokaja is lany, eroltette es gorcsosen akarta ezert sikerult az. Egyaltalan nem normalis hogy vergodik emiatt. Igaz az en parom is a kislanyt hajtogatta es annyira belem beszelte hogy en is azt szeretnek, biztosak voltunk hogy az lesz. Kiderult hogy kisfiu, meglepodtunk picit lehangolodtunk de aztan orultunk mert egeszseges es ez a fontos, mar nem is szamit hogy kisfiu lesz mindegy is. Ne eroltesse es ne gorcsoljon ra, ez senki hibaja nem lehet foleg nem a tied. Majd megnyugszik
2019. febr. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
0%
Egyebkent 100% a kisfiu? Lehet hogy koldokzsinor logott be nem? Vagy mar tutira megallapitottak?
2019. febr. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

Azt mondták, hogy 100% fiúcska.

Mondjuk a sógornőm lányára is fiút mondtak elősször, de ott nem bírták eldönteni, aztán mondta a doki, hogy szerinte fiú, aztán mégse.

2019. febr. 4. 22:58
 5/25 anonim ***** válasza:
91%

De igen az a lényeg, hogy egészséges legyen!Teljesen igazad van.Szerintem csak sokkot kapott és pár nap hét alatt lecsillapszik és rájön ,hogy mennyire bután viselkedett.Egy kicsit hagyd had eméssze.

Nálunk a 25.hétig mondta az orvos hogy fiúnk lesz.Mindenkinek újságolta és aztán a 26.héten kiderült, hogy lány:) kellett neki pár nap míg átértékeli a dolgokat és rájött, hogy mennyire jó, hogy lesz egy egészséges kislányunk akit amúgy imád.

2019. febr. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
87%
Mondd meg neki, hogy rajta múlt, hogy fiú-e vagy lány, úgyhogy pofa be.
2019. febr. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
52%
Hát ha nem éri fel ésszel, hogy ez nem kívánságműsor, azzal nem lehet mit csinálnk. De neked sem kéne adni alá a lovat, hogy majd a következő lány lesz. Itt az eredménye... van aki csak fiút tud, van, aki csak lányt. Ezt be kéne látni.
2019. febr. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
88%
Apám mesélte, hogy mindig fiút szeretett volna. Amikor én a legkisebb negyedik gyerek is lány lett, apám meg sem látogatta anyámat a kórházban, csak akkor látott amikor 1 héttel később kiengedték anyámmal velem együtt. Apám mesélte, hogy egészen addig amíg rá nem mosolyogtam picinek a kezébe sem vett. De onnantól kezdve imádta mind a 4 lányát. Ma már mondogatja, hogy soha semmi pénzért nem mondana le a lányaiért, és ha újra kezdené akkor is 4 lányt akarna. Szóval ne keseredj, a kicsi fiad majd meglágyítja az apja szívét, és imádni fogja..:)
2019. febr. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
85%
Mondd meg neki, hogy az ő " hibája ", ugyanis az a férfin múlik , hogy milyen nemű lesz.
2019. febr. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
89%

9-es vagyok ezt a választ nem ide akartam írni.

Egyébként 3 fiam van szerettük volna ha a 3. baba kislány lesz de fiú lett ő is de nem számít imádjuk mind a 3 gyerekünket és az a lényeg hogy egészségesek nem is vállalunk több gyereket!!

2019. febr. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!