Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti mit éreztetek amikor...

Ti mit éreztetek amikor megtudtátok hogy kislányt vagy kisfiút vártok?

Figyelt kérdés

Azt kaptátok amit vártatok?

"Most nem az érdekel hogy mindegy csak egészséges legyen" hanem mi volt a reakció ? :)


Lassan 9 éve hogy a kislányom megszületett és mindig is kislányra vágytam és éreztem is hogy az lesz, nem lehet egyébként azt hiszem szavakban kifejezni :)


2018. okt. 17. 12:08
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
52%

Semmit.

Három gyerekem van, egyszer sem kérdeztük meg az UH-on. Születéskor derült ki.

2018. okt. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
36%

AZ elsö lányomnál kislányt akartam a férjem fiut.

Mikor kiderült én iszonyatosan örültem, a férjemnek pár napra volt szüksége...

De mikor a másodikkal terhes lettem, a férjem azt mondta, hogy még egy ilyen szuper kiscsajt akar...

Kislány is lett. Ès ha akarnánk 3-at csak is kislányt.


A környezetemben általában az van, hogy a régi szokások szerint fiu legyen az elsö. Akinek fia lesz az mindent megadna, hogy egy lánya legyen a következö. De akinek lánya van annak már mindegy mi lesz a következö, söt leginkább még egy lányt szeretnének.

2018. okt. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
78%

1. lány: nagyon örültem, mert mindig féltem tőle, hogy csak fiaim lesznek, és elnyomásban leszek tartva :D

2. lány: megint örültem, mert lesz kivel játszania a kis királylányomnak

Eközben apjuk végig fiút várt. :)

3. fiú: totál döbbenet, néztük egymást tágra nyílt szemekkel és vihogtunk zavarunkban, hogy nekünk? fiunk? hihetetlen, és különben is mit kell egy fiúval kezdeni? :) (Harmadikra már csakazértis lányt akart apjuk újra, mert egyrészt úgy belejöttünk, másrészt meg mekkora szívás már 2 nővér egy pasinak szerinte. :D )

Amúgy a 2. leányzó egészen fiús, és a kisfiunk meg egy bújós kiscica, szóval nem volt túl nagy változás végül... :D

2018. okt. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt preferenciám, úgy voltam vele, hogy jobb is, hogy nem nekem kell ebben dönteni - még másodjára is úgy voltam vele, hogy az egyik már bevált, a másik viszont izgalmasabb vajon milyen lehet... Amikor meg megmondták, akkor meg olyan "na tudtam" érzés volt. Egyébként örültem neki, talán leginkább annak, hogy így már lehetett valahogy szólítani magamban - ha ennek van értelme :) De persze azért készültünk másik névvel is :)
2018. okt. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
utolsó ez nagyon aranyos :)
2018. okt. 17. 12:20
 6/24 A kérdező kommentje:
bocsánat utolsó előtti
2018. okt. 17. 12:20
 7/24 A kérdező kommentje:
4-es és akkor "mi lett"? mert épp azt nem irtad :)
2018. okt. 17. 12:21
 8/24 anonim ***** válasza:
89%

Nekünk mindenki azt mondta, hogy biztosan fiaink lesznek. Én a szívem mélyén kislányt szerettem volna, mert féltem, hogy majd nem tudok mit kezdeni egy fiúval. Apuka fiút szeretett volna.

A 23 hétig nem is mutatta magát a magzat aztán amikor kiderült, hogy kislány, megörültem, de abban a pillanatban még is rémültem, hogy most mit érezhet a férjem. Ránéztem, ő sírt a boldogságtól és csak annyit tudott kinyögni, hogy a "Mi kislányunk!" Imádja a lányát.

2018. okt. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
89%

Elsőnél nagyon örültem, lányt akartam, lány is lett. Férjemnek mindegy volt.

Másodiknál is lányt vártam/vártunk, mondták, hogy fiú, pár másodpercig mindketten néztünk döbbenten, aztán elkezdtünk baromira örülni. Igen, én is, pedig tényleg lánynak drukkoltam, de valahogy rögtön azt éreztem, hogy milyen király ez így mégis. A férjem nagyon boldog volt, mert ő mindig azt szerette volna, hogy legyen lánya is meg fia is. Hát, teljesült :)

2018. okt. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
82%

Fiút akartam, lány lett

Aztàn lányt akartam, fiú lett.

Mindkettőnél (főként az elsőnél) nagyon csalódott voltam

2018. okt. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!