Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Rengeteg kislány születik...

Rengeteg kislány születik mostanában, ez miért van? Körülöttem is mindenkinek lânya van, vagy lánnyal terhes, rengeteg növel beszéltem mindnek lánya van/lett/lesz. Valóban kevesebb fiú születik?

Figyelt kérdés
2019. febr. 26. 19:23
1 2 3 4
 11/38 A kérdező kommentje:
Olvass mâsik at mert az régi, pont most olvastam, hogy a lányok vannak többségben.
2019. febr. 26. 19:40
 12/38 A kérdező kommentje:
Csak kíváncsiságból kérdeztem. Amúgy nem vagyok Nagy lánypárti.
2019. febr. 26. 19:44
 13/38 anonim ***** válasza:
97%

Lehet, hogy a te ismeretségi körödben több a lány, de ez nem törvényszerű.

Pl. a fiam 3.os, 4 lány van az osztályukban, és 12 fiú, a másik harmadikos osztályban pedig 19ből 5 lány van. Az alsóbb 2 osztályban is a fiúk vannak többségben.

Az oviban is panaszkodnak az óvónők, hogy szinte csak fiús csoportjuk van. A lányom szeptembertől erősíti a lányos vonalat. :D

2019. febr. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
87%
Én is lányt várok, ahogy a sógornőm és egy nagyon jó barátnőm is...amikor a fiamat vártam, akkor meg a közeli ismerősöknek is mind fia lett. :) De mondjuk itt a környékünkön több kisfiú is született/ fog születni mostanában, szóval nem hiszem, hogy kihalnak a férfiak a jövőben...Mi egyébként nagyon örülünk, hogy fiunk és lányunk is lesz. De ha két fiú vagy két lány lenne, akkor is ugyanúgy szeretnénk őket.
2019. febr. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
81%

Az én környezetemben pont fordítva az arány. 3 éve, amikor kislányom született minden ismerösömnek fia. 1-2 távoli ismerösnek lett lánya, kb 10-nek meg fia. Volt osztálytársaim gyerekeiböl az arány 10 fiú, 5 lány, de ebböl 3 kislány nem rég született, elötte még inkább a fiúk voltak többségben.

Tavaly meg idén is körülöttem jóval több fiú született, de azért most nincsenek annyira lemaradva a lányok.

Szerintem ez puszta véletlen, hogy kinek a közvetlen környezetében miböl van több. Valamelyik irányba billenni fog a mérleg.

2019. febr. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
84%

Nekem pl. múlt hónapban született fiam. De egyébként most tényleg nálunk is több a kislány. 4 éve, mikor a lányomat vártam, akkor meg mindenki másnak fia lett körülöttem :D

Mondjuk azt én se értem, mi ezen a borzasztó számodra. Attól, hogy te nem vagy lánypárti, a szüleik biztosan örülnek azoknak a kislányoknak, és ők fogják nevelni őket, nem te.

2019. febr. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
60%
Hogy legyenek, akik teleszülik az országot. Ez is a hozz világra még egy magyart mozgalom része.
2019. febr. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
78%

Ennél frissebb statisztikát nem találsz, egyértelmű, hogy a 0-4 éves korosztályban fiútöbbség van függetlenül attól, hogy a mikrokörnyezetedben mit tapasztalsz.

[link]

2019. febr. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
82%
4en szültünk mostanában, mindannyiunknak fia lett. A kórházban is fiúk voltak többségben. Szoval en forditva tapasztalom.
2019. febr. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
79%
Mi meg nem tudjuk elpasszolni baráti, rokoni körben a lányos babakocsit, mert csak fiúk vannak két éve. A lépcsőházban három 2 éven aluli gyerek van, mind fiúk.
2019. febr. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!