Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Rengeteg kislány születik...

Rengeteg kislány születik mostanában, ez miért van? Körülöttem is mindenkinek lânya van, vagy lánnyal terhes, rengeteg növel beszéltem mindnek lánya van/lett/lesz. Valóban kevesebb fiú születik?

Figyelt kérdés
2019. febr. 26. 19:23
1 2 3 4
 31/38 A kérdező kommentje:
Szerintem inkább a lányaid nevelésével foglalkozz. Ez csak egy egy szerű kérdés volt, söt inkább infógyűjtés. Az, hogy valaki nem lány párti, én oszinte vagyok, ez van, de ezt úgyse mi dontjuk El. És másik lanyairol még egy szó Sem esett. Szerintem inkább te vagy a primitiv, es egy idegbeteg. Kezeltesd magad
2019. febr. 27. 14:17
 32/38 anonim ***** válasza:
89%

Nem az a baj, hogy nem vagy lánypárti, hanem a primitív stílusod... Meg az hogy borzasztónak találod...

Másrészt nem is helytálló amit írsz. Nem a te közvetlen környezetedből kell kiindulni.

2019. febr. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:

Ez sokmindentől függ, itt is sok lány, de pl. Tudok olyan orszagrèszt, ahol meg kb.

csak fiùk.

A mi csalàdunkban fiù uralom van pl.

Ès szerintem a mostani lakòm is az lesz.

2019. febr. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
63%
Adja az ég, hogy ha egyszer gyereked lesz az egy “borzasztó” lány legyen. ;)
2019. febr. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 A kérdező kommentje:

A kérdés, és a "borzasztó" jelzo is nem rosszindulatbol, vagy utalatbol született inkább olyan vicckepp. De ahogy latom az ösanyák mind beinditottak a "tamado uzemmodot" csak hogy mégegyszer utoljára érthetöen, nem érdekel kinek mije születik, csak mostanában azt vettem eszre, hogy sok a lány. Ezt nem rosszindulatbol írtam ki ezt a kérdést. Es komolyan nemelyik "anyukanak" kilóg a kapanyél a szajabol, és inkább az ilyenek tűnnek primitívnek. A baba nemét úgysem mi döntjük el.

Utolsó, ne kívánj te semmit. Remélem neked lesz inkább egy focicsapatra való lányod. 🤣

2019. febr. 27. 16:36
 36/38 anonim ***** válasza:
75%

Kapanyél az...az inkább a tiédből.

Amúgy meg mitől lenne ősanya az, aki nem veszi jó néven, ha a gyereke nemén sajnálkozol?

És nem "ez is", talán "ő is" nem?

Legyél már tisztába szavak jelentésével, mielőtt dobálózni kezdesz velük, illetve tanulj némi jómodort. Nem az a baj hogy te inkább fiúra vágynál, de nem lehet ezt normálisan előadni?

2019. febr. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
81%

Én nem ezt tapasztalom. A munkahelyemnek közel 200 alkalmazottja van a megyében, 90%-ban nők, nagy részük fiatal. Folyamatosan cserélődik, hogy éppen ki terhes, ki van gyed-en, ki jön éppen vissza. És már évek óta azon viccelődünk, hogy ennél a cégnél csak fiú babák születnek :) Négy éve, amikor terhes lettem a kisebbik gyerekemmel, már előre mondtam, hogy tuti fiú lesz, itt csak az lehetséges :D Úgy is lett. Amúgy a nagy is fiú. Elvétve születik nálunk egy-egy lány.

Amúgy mindkét gyerekem születésekor négyágyasz szobában voltam, és az összes szobatársamnak fia született.

Nyilván ezek csak az én személyes tapasztalataim, ebből nem lehet messzemenő következtetéseket levonni, de én tényleg sokkal több fiú babát látok a környezetemben, mint lányt.

2019. márc. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:

Az enyémen és a környező 3-4 településen szintén mindenkinek lànya van. 10 terhességből 9 lány születik. Minden családban több a lány. Kiscsaládokban vagy 1 vagy 2 lány. Nagycsalásokban pl.2 lány 1 fiú, 3 lány 1 fiú, 4 lány 2 fiú stb.


De amit még megfigyeltem,hogy az első szinte kivétel nélkül mindenkinek lány. Vagy 5-6 éve folyamatosan mindenkinek lány lett az első babája, mire tavaly, a szomszéd faluban valaki fiút szült első babaként. Ha meghalljuk hogy valaki terhes, már jóval az UH előtt mindenki tudja, hogy úgyis lánya lesz és tényleg mindig az az első.

2019. júl. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!