Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyes után milyen tapasztalatai...

Gyes után milyen tapasztalataid voltak munkakeresés kapcsán?

Figyelt kérdés
Olyanok válasza érdekel,akik nem tudtak az előző helyükre visszamenni,hanem teljesen új munkahelyet kellett keresniük.Pozitív,negatív tapasztalatok is érdekelnek.
2019. febr. 28. 08:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Fél évembe telt, mire új munkahelyet találtam gyes után, mert sok helyről vissza se jeleztek, ha igen, akkor mondtak, hogy hát a gyerek beteg lesz blabla... vagy betelt az allás.

Nagy nehezen végül talaltam egy jo helyet, ahol jo a beo és normalisan álltak ahhoz is, hogy gyerekem van. Nem akadtak ki, mert terveztük a masodikat, sőt várnak vissza, mert most itthon vagyok a kicsivel.

Szoval a sok negativ után nekem volt 1 pozitiv elmenyem is.

2019. febr. 28. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Sok negatív tapasztalatom volt. Mindenhol a gyerek volt az "akadály", mert mi lesz ha beteg lesz,vagy szünet az oviban.

A legtöbb munkaadó ilyen téren borzalmas. Gyes után 3 évig csak közmunkám volt időnként, de közben tanultam. Hiába volt 3 szakmám az első hely ahová felvettek az takarítás volt. Pár hónap után aztán sikerült normális munkát találnom, akkor már a lányom 6 és fél éves volt.

Mondjuk azt hozzá teszem, hogy borsodról van szó, itt még mindig nehéz munkát találni, olyat amit kisgyerek mellett lehet végezni.

2019. febr. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!