Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek fontos légzésfigye...

Szerintetek fontos légzésfigyelöt venni?

Figyelt kérdés
Valaki azt mondja,hogy régebben is megvoltak a babák nélküle,valaki pedig,hogy mindenképp vegyek. Nem tudom,hogy ha veszek akkor már most,vagy pedig késöbb ha szükségét érzem? Az elsö pár hónapban mellettem fog aludni. Ti mit tanácsoltok?
2019. márc. 5. 22:24
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
75%

Igen fontos.

Valóban amelyiknek nem állt le a légzése éjjel megvolt, amelyiknek meg leállt arról nrm tudsz, mert meghalt.

2019. márc. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
86%
Nekem megnyugtató volt, szerintem megérte. Egyszer beriasztott, nem tudom, mi lehetett, felkaptam a gyereket, erre felébredt. Lehet, hogy csak mélyen aludt, lehet, hogy az életét mentette meg. Használtan egész olcsón is tudtok venni, én ezen nem spórolnék.
2019. márc. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
71%

Ha később szükségét érzed, akkor már mindegy... Ha érted.

Az első időkben a leggyakoribb a bölcsőhalál. Nem sok pénz egy ilyen kockázat kizárásáért.

És régen igenis nagy meghaltak a gyermekek, ez tény, borzasztóak voltak a statisztikák (persze nem csak emiatt).

Ha leáll a légzése melletted, azt te nem veszed észre ha alszol.

2019. márc. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem is fontos. De nem eBay-ről vegyél valami hamisítványt, hanem igazit.
2019. márc. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
77%

Adott egy eszköz, ami megmentheti a gyereked életét. Mert ha ne adj isten kihagy a légzése, a készülék beriaszt, ami önmagában magához térítheti a babát, ezek direkt így lettek kialakítva. Szokták mondani, hogy újraélesztô tanfolyam nélkül nem ér semmit. De, igen, pont ezért. (ettôl függetlenül érdemes elvégezni, tényleg hasznos).


De gondolom gyerekülést is veszel az autóba és nem csak azért mert kötelezô, hanem mert józan paraszti ésszel belátható, hogy egy élet múlhat rajta.


A légzésfigyelôt ugyanígy kötelezôvé tenném.

2019. márc. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
71%
Gyerek kórházban dolgozom, manapság jóval kevesebb a bölcsőhalál, de még így is sok van, régen még több volt. Hidd el , akinek meghalt a babája bölcsőhalálban az nem itt fog irogatni hanem a pszichiátrián fekszik, Úgyhogy felesleges itt megkérdezni, inkább nézd meg a KSH csecsemőhalandóság statisztikát.
2019. márc. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
41%
Előző vagyok az gondolom értelemszerű , hogy jelenleg azért kevesebb a bölcsőhalál mert van légzésfigyelő.
2019. márc. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
28%

De majd meglátod , mindjárt jön Kisguci Illésné, és mondja , hogy felesleges a légzésfigyelő az ő gyereke is felnőtt nélküle.

Na , ezért nem érdemes ezt itt kérdezgetni, mert akinek ebben halt meg a babája azt nem fog ide irogatni.

2019. márc. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
0%
Meg is jött Kisguci Illésné az ész, és lepontozott mindenkit !
2019. márc. 6. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
72%
Én vennék a helyedben és nem aludnék mellette. Nem fogsz rá felkelni ha nem vesz levegőt.
2019. márc. 6. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!