Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Normális, hogy ennyire elhagyn...

Normális, hogy ennyire elhagynak a barátnők amiért várandós lettem? Nálatok hogy volt?

Figyelt kérdés
15. hétben vagyok, a barátnőim örültek, hogy várandós lettem, hiszen már nagyon vágytam rá, de azóta kihagynak engem mindenből. Most is itt volt nőnap, tegnap este is bulizni voltak, ma pedig este indulnak Prágába és keddig ott lesznek, engem meg sem kérdeznek menni akarok e vagy valami.. Nem mennék amúgy, de a SZÁNDÉK! Ez az ami hiányzik nekem... Aztán messengeren is kevesebbet írnak azóta, alig hívnak telefonon, de állítják, hogy várják a babát és szeretnek stb.. Most akkor mi ez?? Nálatok volt ilyen? N27

2019. márc. 9. 14:36
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Ehhez gyerek sem kell. Aki sorra lemondja a meghívásokat én sem hívom sehová egy idő után. Minek?

Egy barátság kétoldalú, ha akarod tartani velük a kapcsolatot azért neked is kell tenni. Ha nem tetszik az általuk szervezett program te is elhívhatod őket olyanra ami megfelelő számodra.

2019. márc. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
57%

A gyerekvállalás sok pofont hozhat magával. Ez az egyik.

Szerencsére nekem a barátaim, tényleg barátaim és egy sem tűnt el amikor terhes voltam és azóta sem, hogy megszületett. Terhesen gondosan vigyáztam arra, hogy ne csak rólam és a babáról legyen szó. Most 4 hónapos, most már nehezebb nem csak erről beszélnem, mivel jelenleg nincs más inger a mindennapi életben, de azért igyekszem nem beszűkülni. Az én barátnőim és köztem semmilyen változás nem történt.

2019. márc. 10. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Az a durva, hogy valaki ezt egyből leírja annyival, hogy "feltettek a polcra", meg "lettek igazi barátaim". Vagy ők vesztettek el valakit, aki nem is ér annyit, hogy küzdjenek érte. Terhes vagy. Saját bevallásod szerint sem mennél. Talán ők is ismernek téged annyira, hogy tudják, úgy sem mennél. Vagy mondok mást. Lehet nem akarják fájdítani a szívedet azzal, hogy hívnak, hogy mekkora buli lesz, de te nem tudsz menni.

Hogy kevesebbet írnak messengeren: vagy csak így érzed. De ha így is van, az sem biztos, hogy gonoszságból, lehet nem tudják ilyen szituban mit kéne írniuk. Megoldás: keresd te őket. Ahogy egy korábbi válaszoló írta, egy barátság 2 emberen múlik és mind a kettőnek kell bele energiát ölni. Ha úgy látod, hogy a másik kevesebbet keres, akkor esetleg rá is kérdezhetsz, hogy mi az oka ennek. Lehet, hogy számodra is tanulságos dolgok derülnének ki, például hogy egyszerűen tényleg nem tudják, hogy ilyen szituban mit illik/nem illik mesélni/kérdezni, meg ők sem akarnak úgy járni, mint egy korábbi válaszoló, hogy csak és kizárólag a gyerekről beszélsz és másról sem.

2019. márc. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Bulizni gondolom azért nem akarták hívni mert alkoholt is isznak,táncolnak és későn lesz ,prágai út érdekes oda elhivhatak volna.de ne szomorkodj majd lesznek új ismerösök .
2019. márc. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!