Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyai ösztöne lehet gyermektel...

Anyai ösztöne lehet gyermektelen nőnek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szerintetek mikortól van anyai ösztöne egy nőnek? Vajon belénk van kódolva, vagy a várandósság során alakul ki?

2019. márc. 10. 16:48
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
27%

Hogy mikortol van azt nem tudom, de igen, szerintem ez kodolva van.


Par eve olvastam az ujsagban, hogy egy rendorno talalt az erdoben egy csecsemot, megszoptatta (!) es bevitte a kapitanysagra. A babasirastol megindult a teje, igy eletben tudta tartani, amig biztonsagos helyre vitte.

2019. márc. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
46%

"Na, azért nem csak egy gyerek után ugrik az ember baj esetén, legalábbis nagyon remélem, hogy egymásnak és idős társainknak is ugyanúgy segítünk!!"


Minél fiatalabb az áldozat, annál nagyobb eséllyel kockáztatod az életedet érte. Egy 30as nő után nem ugranal a vízbe, hacsak nem vagy vizimentő, mert az életösztönöd az erősebb. Egy csecsemo utan azonnal ugranal

2019. márc. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
#22, szerintem nem így van, és remélhetőleg férfi is ugrik/segít ha baj van, valószínűleg nem anyai ösztönből.
2019. márc. 11. 20:38
 24/25 anonim ***** válasza:
30%
#22 Én nem ugranék, ne általánosíts
2019. okt. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
32%
Én sem ugranék.
2019. okt. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!