Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyi esély van hogy autista...

Mennyi esély van hogy autista gyermek szülessen ha a párom előző kapcsolatából autista gyerek született?

Figyelt kérdés
Nem vagyok terhes, de attól félek, hogy terhesség alatt végig aggódni fogok nehogy valami baja legyen... párom is azt mondta hogy olyan 2-3 éves koráig nem igazán lenne nyugodt.
2019. márc. 15. 15:11
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Egyik ismerösömnek a testvérem súlyos autizmusban szenved, viszont a nönek utána is született egy kislánya, koraszülött lett, de egëszséges. A csajnak aki a testvér meg egy lánya született az sem autista. Úgyhogy lehet van benne valami. Ki tudja, bár ez nem bizonyított, és nem azon múlik.

Én is asszociális vagyok, barátaim sincsenek, csak a férjem, aki orvos, én még jogász vagyok. Szóval..

2019. márc. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nézd, esély nyílván van. 16-30%

Ha lâny, ha fiú. Ez nem jelenti azt, hogy biztos beteg is lesz. De ugye ezt elöre senki nem tudhatja. Ha így is bevâllalod, hogy majd 3-4eves korában kiderűl a betegség, akkor vállald, ha nem, akkor ne vállald, te döntése. Ennyi

2019. márc. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ha egy gyerek autista nagyobb lényegesen a valószínűsége, hogy a többi is az lesz.
2019. márc. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!