Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ki mennétek a gyereketekkel...

Ki mennétek a gyereketekkel apukához?

Figyelt kérdés

Párom Ausztriában dolgozik, 4en bérelnek egy 2 szobás lakást, a szobatársa 5 hét múlva megy 1 hét szabadságra és a párom mondta menjünk el hozzá arra az 1 hétre szombattól szombatig. Ő hétköznap dolgozna hajnal 5től délután 15-16 óráig, mi addig főznénk, mennénk a közeli játszótérre stb.

Az út kb 6 óra lenne tőlünk autópályán.

Érdekelne hogy más kapna e az alkalman? Vagy akik hasonló helyzetben vannak hogy apa hétköznap kint van azok ki szoktak e menni hasonló esetben?

Kislányunk 20 hónapos.


2019. márc. 30. 11:46
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
64%
Én mennék. Magánszféra... van szerintem a kérdezőnek elég magánszférája, hogyy távol van a párja... Ez az 1 hét meg nem sok. A párod is örülne nektek, ti kirándulnátok, sétálgatnátok ott, mikor nem dolgozik együtt lennétek. Tök jó.
2019. márc. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 piroska és a farkas ***** válasza:
56%
Ha a màsik 2 lakótàrs nyitott rà, h Ti menjetek, akkor mennék. Ki kell hasznàlni minden percet, amit együtt tölthet a csalàd. Az megy h külön albérlet..hát köszi, de nyilvàn az a cél, h ne minden megkeresett forintot emésszen fel a kinti élet, màrpedig önàlló lakàsban, csalàdot eltartva azért külföld is pénzbe kerül. Igaz ugyan, h inkàbb legyen kevesebb pénz, de együtt élő csalàd,ez az egész nagyon nehéz helyzet.
2019. ápr. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 babyboom567 ***** válasza:
75%

Kedves Kérdező!

Első gondolatom az volt,hogy mennék, de elolvastam újra a kérdést, hogy a másik szobában 2 másik férfi lakik.

Akkor elgondolkodék, ha azon a héten csak a párod lenne ott.

Meg tisztelet a kivételnek, de voltál te már itt ?láttad hogy élnek?

Takarítónő vagyok, rengeteg helyen takarítottam már,valószínüleg a heted abból állna, hogy 3 idegen pasi után kig@nézzál.4 férfi él együtt, tényleg tiszelet a kivételnek, de szerintem én gyeekkel nem mennék.

Ismered különben akikkel együtt él?Normálsik? bulizósak? cigiznek?

Gyerek nélkül(mármint ha nem lenne gyerekünk, és a párom kihívna egy hétre), még takarítással együtt is szívesen mennék, de a gyerekemet nem vinném egy számomra ismeretlen higiéniájú helyre.

Meg tudnának a lakótársak 1 hétig alkalmazkodni, a gyereked napi rutinjához?tiszteletben tartanák?

2019. ápr. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!