Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Fiatalok vagyunk, de nagyon...

Fiatalok vagyunk, de nagyon vágyunk már gyerekre?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy szerintetek egy 19 éves nő és egy 23 éves férfi nagyon fiatalnak számít ahhoz, hogy babaprojektbe kezdjen? 5 éve vagyunk együtt és már 1 éve nagyon vágyunk rá. Én még tanulok, okj-n vagyok, de a párom már dolgozik. Szerintetek korai lenne? Anyukám 18 évesen szülte a bátyámat és sose semmiben nem szenvedett hiányt.
2019. ápr. 1. 14:26
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
76%
Korban nem korai. De neked nulla munkatapasztalattal, nulla keresettel nem kellene belevágni. Minimum egy évet de inkább kettőt le kellene dolgoznod, hogy járjon csed majd gyed.
2019. ápr. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
70%
Nem is a pénz miatt... de valóban, ha úgy szülsz, hogy soha sehol nem dolgoztál és még mondjuk a gyerekkel otthon maradsz 2-3 évet vagy 4-5-6-ot, mert jön a második, harmadik is), akkor 25 évesen nulla munkatapasztalattal és több gyerekkel elhelyezkedni baromi nehéz lesz. Én is azt javaslom, hogy keress egy stabilnak tűnő munkahelyet, és utána jöhet a baba.
2019. ápr. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem nem. Mármint én 19 évesen szültem úgy hogy a párom 22 volt. Ennek már 3 éve. Párom dolgozik, semmibe nem szenvedünk hiányt.
2019. ápr. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
57%

Hol laktok, miből éltek, a babával milyen ellátást kapnál???


Na, ugye hogy várni kellene még?

2019. ápr. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
66%
Határozottan korai. Egy 23 éves fiú meg minden, csak nem érett az apaságra.
2019. ápr. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
54%
Nem korai korban. De ahhoz neked igen h meg tanulsz es nem dolgoztal. Minimum 1 ev munkaviszony kell ahhoz h normalis gyedet kapj. Akarsz gyesre szulni ami 28ezer ft? Meg a csp ami 12ezer? Ez eleg keveske.
2019. ápr. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
36%
Nem korai korban???Ne vicceljetek már...
2019. ápr. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
48%
Utolso nem mindenki 30+ evesen akar gyereket, ez neked furcsa?
2019. ápr. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
87%
Nulla munka tapasztalattal nagyon nagy ötlet.... Régen más volt, kár összehasonlítgatni. Régen egy érettségi ért valamit... Van lakásotok, fere tett pénzetek? Ha a párod munka nélküli lenne vagy beteg, miből tartanátok el magatok? Mióta éltek együtt?
2019. ápr. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem akkor nem korai, ha

- Kulon eltek olyan lakasban, amit egyedul is fenn tudtok tartani

- legalabb 1 eve egyutteltek

- Van 6 havi koltsegeteket fedezo megtakaritasotok

- neked 1-2 ev munkatapasztalat, lehetoleg hatarozatlan szerzodessel olyan helyre, ahova visszavarnak gyerek utan

- parodnak stabil munkahely, hatarozatlan szerzodessel

- a fentiek hianyaban erzelmileg es penzugyileg is tamogato csaladi hatter


Ezekbol szerintem kulcsfontossagu, hogy neked legyen munkatapasztalatod, en anelkul nem szivesen vagnek bele, nagyon kiszolgaltatott helyzetbe is kerulhetsz

2019. ápr. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!