Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Néztétek a naplóba? Mi van a...

Néztétek a naplóba? Mi van a Dél-Koreai árvaházban! Szegény babák a földön aludtak, a másik baba meg ott haldokolt és nem csináltak semmit!

Figyelt kérdés
Megszakad a szívem ilyenkor, teljesen elbögtem magam.. Hogy lehetnek ilyenek? 28km
2010. júl. 4. 19:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
23%
Mit vársz a kommunistáktól? Nem véletlenül nem engednek forgatni és kísérgetnek mindenhova. Inkább nyomorban és szegénységben élnek, de akkor sem változtatnak semmin.
2010. júl. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
88%
Nagyon szörnyű, ez az egész agymosás, amivel minden emberi mivoltukat kiölik azokból a szerencsétlenekből, akik Észak!-Koreába születtek.
2010. júl. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
73%

Hű, én is pont azt néztem. Teljesen le vagyok döbbenve. Bár érthető, nem nagyon lehetett mást várni. Ráadásul szerintem ők nem tudják, hogy ez borzasztó.. Legalábbis remélhetőleg.Akkor talán nem szenvednek annyira.

Szegény kisgyerekek az árvaházban...

2010. júl. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
91%
Nem szabad "ilyen állapotban" borzalmakat nézni!
2010. júl. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
96%
Egyébként jogosan felmerülhet az is, mi van máshol, ha itt, ahol engedtek forgatni, ez????
2010. júl. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Na abba bele sem merek gondolni mi lehet ott ahol nem engednek!! :'((
2010. júl. 4. 19:56
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Szegény picike babákat én is sajnáltam nagyon, legszívesebben örökbe fogadnám mindet :(.
2010. júl. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
61%
Nekem is pont ez jutott eszembe, amikor néztem. Hogy inkább hoznám ide az összeset magamhoz.
2010. júl. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
78%

A szegény babák a földön aludtak ott és ázsiában teljesen természetes,ettől nem kell elhülni, mert bár van kiságyuk,azért a tatamihoz szoktatják már őket a kezdetektől.Ez nagyon jó egyébként nekik, alattuk is ugyanúgy volt amolyan paplanszerűség ami védte őket valamennyire.

A kisbaba aki meghalt...na azt én is megkönnyeztem.Őszintén szólva legszívesebben én is hazahoznám az összeset, ha lehetne örökbefogadni innen is nagyon jó lenne (és mégjobb ha a Jolie féle emberek onnan is örökbe fogadnának), én tizesével hoznám őket.Embertelenek azok a körülmények, de amúgy nálunk is ez volt jó 60-70 éve tehát nem csodálkozhatunk sajnos, de tényleg durva ami ott megy és nem csak a gyerekeket sajnálom:(

2010. júl. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
73%
Oh és javítanálak Kedvesem, mert ÉSZAK az nem Dél...Dél normális Észak kommunista csak:)
2010. júl. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!