Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyereket akarok, de évek óta...

Gyereket akarok, de évek óta nincs párom! Mit tennétek a helyemben? 32N

Figyelt kérdés
2019. ápr. 29. 16:35
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
67%
En peldaul kiirnek egy kerdest a gyakorira, es varnam a sok szaftos privatot.
2019. ápr. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
73%

Attól függ mit és hogy szeretnél.


Ha "rendes" apát szeretnél akkor érdemes adni a dolognak pár évet, és kiterjedt vadászatot kezdeni. Eljárni elegensabb rendezvényekre, tanfolyamokra,hobbikra ahol lehet ismerkedni, bár én nem látom ennek értelmét, de ha akarod próbáld meg.


Viszont ha csak egy saját gyereket szeretnél akkor valóban csak annyit kell tenned hogy a legjobb formádat hozod, keresel egy jóképű, fiatal pasit, hogy

minél termékenyebb legyen és egészségesebb spermát adjon, megkecsegteted, hogy csak szex, semmi kötöttség(és nem is hazudsz), találkozgatsz vele,aztán ha teherbe estél lapát. Én ezt a módszert részesítettem előnyben. Attól számítva hogy eldöntöttem hogy gyereket akarok, 2 hónap múlva már terhes voltam. És nem kell alkalmazkodnom senkihez, nem kell egy férfi rigolyáit viselni, nem kell félni, hogy megcsal, nem kell főzni-mosni rá. Nálam legalább is ezek is szempontok voltak.


40/N

2019. ápr. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem egy fontos kérdést nem vettetek figyelembe. Mit mondjon a Kérdező, ha majd a gyerek megkérdezi, hogy ki az apja? De tényleg. Egy darabig lehet kamuzni, de kb. kamaszkor körül minden gyerekben felmerül.
2019. ápr. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim válasza:
40%
Ha nem akarsz örökbe fogadni, pedig azzal megmentenél egy gyermeket akit eldobtak. Akkor szerintem sperma bank,viszont az hogy mit mondasz majd az apáról azzal, most ne törődj mert mire eljönn a nagy kérdés addigra már lehet, hogy boldog párkapcsolatban fogsz élni. És együtt nevelhetitek fel a gyereket.
2019. ápr. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
81%

Az apád meghalt. Az apád külföldön él. Az apád Kiss János. -És hol van Kiss János,az apám? -Nem tudom.


Kamaszkor körül meg már el lehet magyarázni neki, hogy rövid, nem tartós kapcsolat volt az apjával, akkor már megérti.

2019. ápr. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
80%

Spermbank.

Ha megkerdezi majd elmondod neki ha nagyobb lesz.

De addigra lehet higy lesz parod.

2019. ápr. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
77%
A sperma bank még mindig emberibb, mint az hogy megkefélteted magad egy buli után, és azt sem tudod melyiktől estél teherbe, és ők még csak szűrve sincsenek semmire. Arról nem is beszélve hogy akármennyire akarnék gyereket nem lenne szívem hozzá, hogy az apja ne tudjon róla. De ez már csak etikai kérdés, van akit csak saját maga érdekel.
2019. ápr. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
59%
Ne dramatizáld túl utolsó. Az apucik kilencvenkilenc százaléka örül ha semmi köze a gyerekhez. És jobb is ha nem tud a gyerekről, hogy ne bukkanjon fel amint hasznot húzhat a gyerekből.
2019. ápr. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim válasza:
64%
Tényleg ilyet lehet? ? Mármint a pasik 2 -3 randi után elhiszik, hogy tablettát szed a nő és jól beledurrant? ? Nekem is volt pár kalandom, de a legtöbb pasas bizony kihúzta, mielőtt szétszórta volna a magjait, hiába mondtam, hogy spirál / tabi. És szerintem azért valahol ez a normális! Bár abban van különbség, hogy végső soron nekem az egyejszakasaim főként régi ismerősök, távolabbi haveri körből kerültek ki. .
2019. ápr. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
59%

*Az apucik kilencvenkilenc százaléka örül ha semmi köze a gyerekhez*

WHAT, te miről beszélsz? :D Jó megkeseredett ember lehetsz. Azok akik jól működő kapcsolatban élnek és gyereket vállalnak ott komoly akarat van. :D Sajnálom hogy neked nem jutott egy ilyen férfi, aki ugyanolyan örömmel várja a gyereketeket. Pedig ha szétnézel a világban elég sok jó és boldog apuka van. :)

Az már más kérdés ha hazudsz valami egy bulin egy srácnak ő meg teherbe ejt. :D Nyilván nem fogja akarni a gyereket, mert téged sem ilyen célból kettyintett meg. :D Szánalmas vagy.


ÉS valamelyik másik kommentelő, igen, sajna vannak balga férfiak. Egyik ismerősöm is bevette a "védekezek" dumát, most fizeti a gyerektartást.

2019. ápr. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!