Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyereket akarok, de évek óta...

Gyereket akarok, de évek óta nincs párom! Mit tennétek a helyemben? 32N

Figyelt kérdés
2019. ápr. 29. 16:35
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
55%

Spermabank, chippendale fiú, örökbefogadás. Ezek a választási lehetőségek.

Én 35 éves vagyok, de van egy kislány, akit nagyon megszerettem. Nyolcgyermekes családból származik. Szívesen adoptálnám.

2019. ápr. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
85%

8. vagyok. A saját gyerek utáni vágy egy természetes és nagyon erős ösztön, de csak egy ösztön. Ráadásul egy nőben többnyire a teherbeesési vágy ami tombol, na meg a kisbaba dajkálása... az ember általában nem a gyerkőccel járó problémákra vágyik.


De az viszont egy nagyon jó jel, hogy felmerült akadályként hogy mit szólna a gyerek az apja hiányához. Ez arról tanúskodik, hogy a kérdező tényleg a gyerek érdekeit is nézi. Nagyon sok gyerek nő fel persze apa nélkül, de erről tudatosan dönteni - mármint saját gyereknek ezt a sorsot szánni alapból...? Nem tudom, aki a spermabankot ajánlgatja vagy a direkt teherbeesést, az belegondolt hogy ő szeretne-e így megszületni? Ez nem csak arról szól, hogy majd mond neki valamit. A legjobb amit lehet mondani neki, hogy "mert én annyira szerettem volna, hogy megszüless". De akkor úgy is kell élni, hogy ez minden nehézség ellenére ott legyen a hétköznapokban. (akkor is, ha a gyerek az ismeretle apára hasonlít, nem az anyjára.)


Az örökbefogadást, amit meg én meg másik pedzgetünk, szintén olyan amit szívből kell akarni, másképp nem megy. De általában az emberek erre megérnek, mert a gondoskodási vágy annyira megerősödik bennük, hogy már "egy pólyába tekert követ is ringatnának".(Van egy nagyon színvonalas honlap, ami csak az örökbefogadással foglalkozik, nagyon érzékenyen és informatívan járja körbe a témát. Érdemes beleolvasni az örökbefogadók és az örökbefogadottakkal készült interjúkba.)


Aztán persze mindenki azt csinál, amit ő dönt.

2019. ápr. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
65%
A spermabank nem megoldás. Függetlenül attól, hogy mennyire nyomja a kormány hogy szülj, szülj, szülj, még mindig ott tartunk, hogy egyedülálló nő nem vehet részt lombik programban. Kivétel ez alól, hogy ha papírja van róla hogy meddő.
2019. ápr. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem valaki akkor erett egy gyerek vallalasara, ha legalabb a megfoganaskor ugy gondolta, hogy lesz a gyereknek az eleteben resztvevo apja, megha kesobb esetleg nem is igy sikerul. Igy szerintem ez csak egy onzo vagy. Egy gyermeknek nem igy kellene megfogannia szerintem.
2019. ápr. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
64%
Tudtommal lehet már donorspermával inszeminációra vagy lombikra menni egyedülállóként is, csak drága (plána, hogy nem biztos, hogy elsőre sikerül), de olvass utána. De 32 évesen, hacsak nem vagy férfigyűlölő, még inkább a társkeresésre "gyúrnék rá" és a kétségbeesést elnapolnám még 5-6 évre. Adj föl mondjuk egy hirdetést, hogy kifejezetten családalapításra keresel párt - csak vannak még hasonló szituban és preferenciával normális férfiak is. Egyrészt nagyon nehéz is egyedülállóként a gyereknevelés (lelkileg és fizikailag is, de pl. munkából kiesni, betegségeket, szüneteket megoldani), másrészt a gyereknek is jobb, ha részt vesz egy apa az életében, van férfi/apa és rendes párkapcsolati példa, szerepek előtte (persze lehet azzal jönni, hogy mindig van rosszabb, ami látszik is a társadalmon, de azért ez lenne az ideálisabb).
2019. ápr. 30. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
23%
Persze, családalapításra keressen hirdetésben férfit. Persze. Nagyon reális szituáció.
2019. ápr. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim válasza:
0%
Én szivesen csinalnek neked egyet)komolyan..
2019. júl. 17. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim válasza:
Én férfi vagyok és mindig is családra vágytam,gyerekre,de az eddigi kapcsolataimban csak üres ígéretek voltak,hogy lesz,csak arra kellettem,hogy neveljem más gyerekeit,miközben ők félreléptek,jó lenne egy igazi társ,aki tényleg gyereket szeretne és családra vágyik.Próbáltam társkeresőket,de a nők már nem akarnak gyereket,vagy,ha igen akkor nagyok az elvárások.Tény,nem vagyok gazdag,se Adonisz,kockahassal....,csak egy normális átlagos pasi,mégsem ez kell a nőknek,nem a normálisnak szülnek,hanem a kamu dumás macsónak,aki le..sz őket,megcsalja és aki a gyerekével nem foglalkozik.
2022. dec. 24. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:

Egyedülálló anya ként is lehet gyereked minek férfi ehez.

Nekem még sose volt párom és nem is kell minek nincs értee hogy legyen.

Válasz ki egy férfit aki neked tetszik és kérd meg hogy adjon spermát ez a legjobb ötlet ami csak lehet.

2023. ápr. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!