Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Másnál is volt ilyen? Olyan...

Másnál is volt ilyen? Olyan rosszul érzem magam ezmiatt

Figyelt kérdés

8 hónapos, napközben teljesen leszívja az energiámat hogy utána szaladgálok 😀

Éjszaka viszont valamiért (?) újra 2x kel enni én pedig a fáradtságtól sokkal nehezebben ébredek fel. Sokszor van olyan, hogy hallom hogy sír de nem tudok felébredni rögtön mint eddig. Nagyon rosszul érzem magam ezmiatt. Eddig nem volt ilyen gond habár mindig ettől féltem. Férjem esélytelen hogy észre vegye.

Tudtok valami ötletet adni?


2019. máj. 12. 21:45
 1/5 anonim ***** válasza:
83%

Ne érezd magad rosszul! Felkesz, vagyis nem hagyod sírni. Az nem sírni hagyás ha adsz magadnak pár percet míg magadhoz térsz.

Nincs szükséged tippre. Ennél többet úgy sem tehetsz. Én van hogy igenis felelkeltem apukát mikor már világomat nem tudom. És megkérem, hogy éltesse meg. (magától ő sem ébred fel rá, nem tudom hogy tud így aludni)

2019. máj. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%
Mármint etesse meg. Csak a telefonom túl okosnak hiszi magát.
2019. máj. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
73%
1 teljesen egyet értek. A hasfájós fiam az első 3hónapot végig ordította. Amikor már kivoltam én is, bizony, hogy kellett a segítség. Emberek vagyunk, nem robotok.
2019. máj. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Mi nagy nehezen átvészeltük a hasfájást, többször eltudott utazni anyu és vigyázott rá még néhány órát aludtam. Hetente az a néhány óra nagyon jól esett. Kicsit össze szedtem magam. De mostmar messze van. Férjemet mire sikerül felébreszteni addigra enne a kislany 😂

Nem baj valahogy túl leszünk remélem :) köszönöm a válaszokat, aranyosak vagytok :)

2019. máj. 12. 22:31
 5/5 anonim ***** válasza:
63%

17 hónapos a kicsi ,még egy éjjelt se aludt végig a születése óta.8 hónapos kora körül kelt vagy 10x(volt, hogy vele bőgtem:D). Ha úgy érzed nagyon megterhelő számodra a kelés az első etetés után tedd magad mellé, akkor ,,megspórolsz" egy felkelést az ágyból.Ha ez csak egy ideiglenes állapot nálatok akkor szerintem átmenetileg megéri.Biztos, hogy éhes amúgy,nem lehet hogy valami új bevezetett étel ,,zavar" be? Fogzás,mozgásfejlődés, idegrendszer érése ezek mind befolyásolják az alvást.

Kitartás, lesz újra jobb is.:)

2019. máj. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!