Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miert nem jon meg a menstruaci...

Miert nem jon meg a menstruaciom csak barnazas van mar a masodik esedekes menstruacio idejen?

Figyelt kérdés
Ezelotti menstruaciom idejen is csak barnaztam ,es most ugyszint megint,csinaltan terhessegi tesztet negativ lett,szedek fogamzasgatlo tablettat,a multhonapban es ebben a honapban is szedtem antibiotikumot megfazas miatt.Terhessegi teszt negativ,de nem tudom akkor miert nem jon mg rendesen csak barna pecseteles van.
2019. máj. 13. 10:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen, abba kellett hagynom a tablettát, mert nagyon elvékonyította a méhnyálkahártyát, konkrétan nem volt mi leváljon. Menj dokihoz!
2019. máj. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ha terhesseg miatt lenne ez akkor valoszinuleg a teszt ki mutatta volna,meg ugy tudom hogy akik terhesek atok abszolut nem menstrualnak nincs barna pecseteles sem.
2019. máj. 13. 10:51
 3/9 anonim ***** válasza:
Mindenképp orvos. Nem jó a tabletta.
2019. máj. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Lehet terhesség alatt is pecsételni. Nekem progeszteront kellett szedni rá.
2019. máj. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ha a terhessegi tesztek valoban megbizhatok akkor nem lehetek terhes mivel csinaltam 3 darabot is es mind a 3 negativ volt.A terhesseg alatt levo pecseteles nem csak az elso kimaradt menstruaciokor fordulhat elo?elofordulhat a masodiknal is?
2019. máj. 13. 11:29
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem jó neked az a tabletta! Menj vissza az orvoshoz.
2019. máj. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Megyek,csak addig is nem szeretnem idegesiteni magam h esetleg amiatt lenne ez mert terhes vagyok...mivel meg nem szeretnek csaladot alapitani.
2019. máj. 13. 11:40
 8/9 anonim ***** válasza:

Bármikor előfordulhat.

De ha a tesztek negatívak, akkor nem vagy terhes.

Mióta szeded a fogamzásgátlót? Mert attól is pecsételhetsz, hogy nem szokta meg a szervezeted még. Persze nem vagyok orvos,csak leírom a tapasztalatomat.

2019. máj. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Mar szedem 7 honapja
2019. máj. 13. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!