Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyucik! Más is így van ezzel?

Anyucik! Más is így van ezzel?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 4 hónapos babám már átalussza az éjszakát (23:00-07:30 kb.) én éjfél körül esem be az ágyba és természetesen egyből elalszom. Mégis hulla fáradtnak érzem magam egész nap, ülve betudnék aludni. Ez normális hogy ennyi alvás után ( kb 7 , 7.5 óra ) még mindíg fáradt vagyok? Vagy valami betegség állhat a háttérbe? Ti hogy vagytok ezzel? Napközben egész nap szórakozok a babámmal, játszunk, sétálunk kint ha jó az idő, mellette főzök takarítok. Mégis fáradtnak érzem magam..

2019. máj. 13. 10:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen normális, ne aggódj!

Én a délutáni altatás alatt is hunytam egy kicsit a gyerekkel együtt, a másik szobában.

2019. máj. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mennyit aludtál a gyerek előtt? Mert ha 9 órákat, mint én :) akkor tök normális, hogy álmos vagy.
2019. máj. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Akkor jó megnyugodtam :) egyébként vérszegény is vagyok , terhesség közben szedtem a neoferro-t, most is kéne szednem de kimegy a fejemből a mindennapi teendők miatt és van hogy kimarad 1-2 nap a tablettából. Lehet ez is befolyásolja? Hát még terhesség előtt aludtam 9-10 órát naponta, amikor terhes lettem kínzott a rosszullét úgy a 30.hétig ettől nem tudtam aludni.. mellette dolgoztam és nagyon elfáradtam :) terhesen amit aludtam az napi 6-7 óra maximum.
2019. máj. 13. 12:16
 4/5 anonim ***** válasza:
Na, akkor próbálj meg visszaállni a 9-re. Nyilván, ha a gyerkőc nem alszik annyit éjjel, akkor feküdj le vele napközben. Illetve ha apja otthon van, és fel tud hozzá kelni, akkor próbálj meg 1-2 nap tovább aludni.
2019. máj. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen, más is, én is!


Néha a fáradtságtól úgy éreztem már, hogy nem bírom tovább és kiugrok az ablakon, szóval nyugodj meg ezen minden anyuka átesik!

2019. máj. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!