Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A munkavállalo köteles munka...

A munkavállalo köteles munka idő alatt elengedni védőnőhöz vagy vizsgálatra ugy hogy nem kell szabit kivennem?

Figyelt kérdés
2019. máj. 18. 09:16
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
63%
Vannak védőnők akik hetente visszarendelnek,van aki csak 2 havonta.Amugy a védőnő nem orvosi vizsgálat szoval szerintem nem kell elengednie,mert akkor ha olyan a védőnőd 2 hetente mész?Nála ugy se tudsz meg semmi olyat amit egy dokinál (ahova kötelező menni) ne tudnál meg.
2019. máj. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 A kérdező kommentje:
Terhesgondozáshoz tartozik,elvileg ugyanolyan súlyban van mint egy nőgyógyaszati vizsgalat
2019. máj. 18. 14:15
 23/35 anonim ***** válasza:
15%
de ez nem kötelező vizsgálat(igazábol nem is vizsgál max vizeletet) miután nem kötelező a védőnői ellátás,le is mondhatod akár,igy sztem elengedni se köteles
2019. máj. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
66%
Évek óta nem lehet lemondani a védőnőt, de be zavarjon. Mellesleg a terhesgondozás a védőnő feladata, utolsó, így bizony oda is el kell engednie
2019. máj. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 A kérdező kommentje:

Nem lehet lemondani,jobban szólva le lehet,csak akkor a gyámügy jön vizsgálódni.

A másik meg hogy (ha nem lennék erthető) NEM akarom lemondani. Miért akarnám?

Tehat a kerdes nem ez. Nem.bujok ki egy vizsgálat alol sem,es jónak tartom a védőnői rendszert

2019. máj. 18. 15:23
 26/35 anonim ***** válasza:
35%
Akkor ne itt kérdezd hanem a munkahelyeden bemész a munkaügyishez és megkérdezed.Biztos más is szült nem te vagy az első ott.De áruld már el milyen vizsgálatot csinál a védőnő nálatok?nálunk csak lemért meg a pocakomat és ennyi.Beutalokat is az orvosom adta.
2019. máj. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 A kérdező kommentje:

Nyilván azért kérdezem itt mert egy par hetig nem fogom elmondani még.ha meg igen akkor majd mwgbeszéljuk ezt is. Addig is informálódom ha megengeded :)

Nez vizeletet,tajekoztat a vizsgalatokrol es kerdezhetek... de teljesen mindegy,ha más dolga se lenne mint,hogy 10 percig bamuljuk egymást, mert a vedőnő kötelező! Persze úgy kötelező,mint minden más,tehat kihagyhatom a védőnőt,az orvost meg még a gyereknek se adatom be az oltást,vagy viszem oviba 3 évesen... max rámszall a gyámügy. Szóval nem értem miert forszírozod,a kérdesem erre vonatkozott.

2019. máj. 18. 18:07
 28/35 anonim ***** válasza:
24%
Mi köze ennek a védőoltásokhoz?Mindegy majd megoldod ugy is,bár nem hiszem hogy havi egy szabadnapod nincs..akkor lehet én lakok olyan helyen ahol nem csináltak ekkora ügyet a védőnőhöz járásbol....
2019. máj. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 A kérdező kommentje:
Van egy iskolás gyerekem,és nincsenek erre felesleges szabijaim igen.De neked csak az a lényeg mibe köss bele. Kérlek bármi is frusztrál az életben,azt ne itt vezesd le. Szia
2019. máj. 18. 20:28
 30/35 anonim ***** válasza:
20%
Én leirtam nálunk hogy szokás,erre te fujod h de igenis kötelező,ezért nem értem a tudod h kötelező miért kérdezed?Nekem kb 30 nap szabim van egy évre,szoval nekem ebbe beleférne hogy kivegyek 1-1 napot és azon a npon mást is el tudnék intézni.
2019. máj. 19. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!