Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van itt olyan anyuci akivel...

Van itt olyan anyuci akivel ez van, alvás nehezen megy? (Alvászavaros anyuka)

Figyelt kérdés

Azért ebbe a kategóriába írok, mert itt azért több anya van.

Kisfiam jó alvó, éjfél fele és hajnalban szokott csak kelni, tehát 2x egy éjszaka, 6 hónapos, még szopizik.

Az alvás probléma nálam van. Lefektetem 8kor, mi 9kor szoktunk "elaludni". Minimum 10-11ig csak forgolódom, pörög az agyam, hogy másnap mit csinálok, van amikor csak nézek ki a fejemből, egyszerűen nem tudok elaludni. Ha sikerül 11 fele, alszok fél vagy egy órát és kel a pici cicizni. Miután elalszik visszateszem a kiságyba és megint órákat forgolodom, mire elalszom kel a pici megint. Összeszámolva egy éjszaka max 1,5 órát alszom, mert nem tudom kikapcsolni az agyam, pedig heti 3x edzek, minden nap jó magy séták, tea miegymás, most a héten próbaképpen felírtam, számoltam és a héten összesen 8 órát aludtam, hulla vagyok, fejem fáj már a kimerültségtől, néha már hőemelkedésem van, gyomrom, hányinger szédülés, nagyon kivagyok, attól félek hogy lerobbanok és nem fogom tudni ellátni a fiam és érdekelne hogy akinek hasonló alvászavara lenne, hogyan tudta megoldani? Gondoltam altató stb, de szoptatok is, gondolom úgy nem lehet, nem néztem utána, meg mivan ha úgy kiüt hogy nem hallom meg ha sír a fiam?



#alvás #szoptatás #nehezen alvás
2019. máj. 18. 12:10
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Lehet érdemes lenne pszichátert felkeresni.

Nekem szoptatás alatt citromfű tea és magne b6 kombó jött be,hogy ne pörögjön az agyam.Illetve nekem pajzsmirigy alulműködésem van,gyógyszert szedek rá,és ha sok a gyógyszer,akkor túlműködik és túlpörög a szervezetem,akkor a csökkentés megoldja az alvásproblémát is.

2019. máj. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Olvass 11-ig. Regenyt, ne forumot vagy gyerekkel kapcsolatos hulyesegeket. es lefekveskor csak a sztorin agyalj. Hasznalj fuldugot es szemfedot. Nekem ez jott be. Lehet hogy rajtad nem segit, de a koltsege kb 2000 ft ha draga szemfedot veszel es vesziteni valod nincs 🙂
2019. máj. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!