Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Otthon hagynád ėjjel ugy...

Otthon hagynád ėjjel ugy egyedül a 4-5ėves gyereked (miutan elaltattad) hogy a párszáz mėterre lakó szomszėdnal vagy, a bėbiőrön keresztül látod hogy minden rendben vele, ha felėbredne akkor 1percen belül otthon vagy?

Figyelt kérdés
2019. máj. 20. 13:25
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
86%

Biztos hogy nem. Meg a 6 evesemet sem hagynam magara.

Eleg gaz hogy igy mennek bulizgatni, inkabb fogadjanak bebiszittert.

2019. máj. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
4%

Annyira alszentek paran.

Pl mi a kulonbseg akozt, hogy a gyerek alszik, es en a szomszedban vagyok mondjuk 25 meterre, vagy a sajat kertemben 50m-re a bejarattol?

Az, hogy mas tolajdonan nem lehetek a gyerek nelkul? Csak mert akkor ennyi erovel az is felelotlenseg ha en a kertben lazitok amig a gyerek alszik.

2019. máj. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
76%

Par szaz meter, az nem 25 vagy 50m!!


Amugy a tanyara se mennek ki allatokat etetni, mikor alszik a gyerekem.

Vagy magamra kotom, ha kicsi es ugy megyek, vagy jon velem, ha mar nagyobb!


A hatso kertbe elmegyek, ami max 25m, de oda is bebiorrel! Es ha meghallom h felebred, kb futok be hozza a hazba!

Lehet en reagalom tul??!

2019. máj. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
100%

ha párszáz métert megteszel 1 perc alatt, akkor vedd komolyabban a sportolást, mert van jövőd! ;)


Nem hagynám. Nagyon max mondjuk lépcsőházon belül lehet, hogy átmennék a szomszédhoz, de nem éjjelre otthon hagyni, hanem mondjuk kicsit beszélgetni max 1-2 órára.

2019. máj. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
91%

#9

azért ez nagyon más kategória. Nyilván ha többszintes családi házban laki az ember és a gyerek fent alszik, nem őrzi az ajtóban, hanem lemegy a földszintre, tesz-vesz, esetleg lent van a háló, vagy kimegy az udvarba, akár jó időben barátokkal is bográcsozni, grillezni. De akkor a gyerek ugyanabban a héázban alszik, amiben a szülő van, még ha esetleg maga a lakrész nem is hozzájuk tartozik. De egyébként itt sem 1 perc felszaladni egy síró, kétségbeesett gyerekhez. persze nem is elvárás, hiszen mily meglepő, zuhanyozni is szokott a szülő, ne adj isten hajat mosni, vagy slozira menni olyankor, amikor a gyerek alszik és ébredhet. Sőt, van hogy a felelőtlen szülő is alszik és nem ébred fel egy 4-5 éves ébredésére, matatására csak jónéhány perc után.


De a párszáz méter az akár 2-3 utcányi távolság is simán lehet. Nem, ez felelőtlenség.

2019. máj. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
16%
en voltam az egyetlen gyerek aki nem esett ketsegbe a sajat szobajaban es sajat agyaban azert mert az anyja nem ult ott ha eppen felebredt? foleg 4-5 evesen.
2019. máj. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
100%
15-tel értek egyet. Èn sem őrzöm portán belül a babàmat, szaladtam már át nélküle egy injekciót beadni a szomszéd házva, futva mindennel pár perc volt, de nem mennék el több száz méterre szórakozni.
2019. máj. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
100%

17-re:

Errol van szo. Nagyon nem mindegy a kulon toltott ido hossza. Egy vendegeskedes orakig tart. Ez egyszeruen tul nagy kockazat.

2019. máj. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
94%
5eves a fiam, max a szemetet viszem ki a kapuhoz. Van h éjjel is felebred és egyből keres, jön le. Saját "élmény", hogy olyan 4-5eves lehettem, szállodában voltunk, ahol volt vmi buli. Felébredtem éjjel, anyuék sehol. Ki mentem a szobából, rengeteg ember, vki segített megkeresni a szüleimet, de borzalmas rossz élmény volt. Nem is ertem hogy csinalhattak ezt meg...
2019. máj. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
71%
16os igen valószínűleg te vagy az egyetlen...
2019. máj. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!