Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha nem szültél volna gyereke...

Ha nem szültél volna gyereke (ke) t, mit gondolsz, hogy alakult volna az életed?

Figyelt kérdés

Nekem négy gyermekem van, nagyon szeretem őket! :)

Néha eszembe jut, ha valami miatt nem vállalhattam volna őket, milyen lenne most az életem? Vajon én magam milyen lennék?

Más is van így ezzel?



2019. máj. 20. 22:33
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
39%
A válaszokat olvasva ismét megerősítést nyertem,hogy nagyon jó hogy nincs gyerekem,soha nem is akartam,és nem is lesz.
2019. máj. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
52%
Talán vettünk volna egy fajtatiszta kutyát vagy épp ott eshetnénk egymásnak ahol akarnánk de sokkal unalmasabb lenne az életünk.
2019. máj. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
51%
1. Már nem élnék mert utálom az életemet gyerekkorom óta. A 2 gyerek tart életben. Mert sajnálnám őket itt hagyni. 2. Utaznánk sokat. Már elköltöztünk volna másik országba a férjemmel. 3. Nem lenne férjem sem. Egyedül élnék. De szerintem az 1.válaszom ami 1000%.
2019. máj. 31. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
65%

Cigiznék orrba-szájba (10 évig cigiztem, nagyon sokat, pozitivat teszteltem leraktam, és azóta sem cigizek, másfél éve már. Igaz most szoptatok, de utána sem szeretnék újra :) )

Ezenkívül dolgoznánk éjjel nappal, azért hogy bulizzunk, fesztiválozzunk, igyunk stb.

Kiéltem magam. 27 eves vagyok.

Nem hianyzik a regi életem.

Most van értelme mindennek.

Testem se a régi mar, striás is, de megérte! Igaz sokszor nehéz, de ugyanúgy próbalunk menni ide-oda, csak már 3-an. :)

Ez az egész egy csoda, innen kezdodik az igazi élet :)

2019. máj. 31. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Céltalan lenne az életünk... biztos kialakítottuk volna a férjemmel kettesben is a mindennapokat.

3gyerekünk van- de így érzem kereknek a világot.

2019. jún. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!