Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyák, akik egyáltalán nem...

Anyák, akik egyáltalán nem akartatok gyereket, de lett! Megbántátok? Ha visszatekerhetnétek az időt, máshogy csinálnátok?

Figyelt kérdés

Első sorban azoktól kérdezem, akik később sem tervezték, de "besikerült", vagy a férj nyomására mégis bevállalták annak ellenére, hogy igazából nem akartak.

Előre is köszönöm őszinte válaszaitokat!



2019. máj. 24. 03:20
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
78%
En nem akartam megtartani, az utolso pillanatig huztam-halogattam a dontest. Rengeteget tajekozodtam arrol, h mi is tortenik tulajdonkeppen egy abortusz alatt. Volt akkoriban egy jo baratnom aki asszisztens nokent dolgozott nogyogyaszati muteteken. Hat elmondta. Kerek-perec. Es orulok, hogy igy “felvilagositott”, mert szerintem ez volt az, amiert vegul ugy dontottem, h nincs szivem elvetetni a babat. Rengeteget vivodtam, konkretan a korhazbol fordultam sarkon a mutet reggelen. Kicsit tehat azt lehet mondani, h nyomast gyakorolt ram a kornyezet es a lelkiismeretem, de en inkabb ugy eltem meg hogy a teljes kep es minden informacio birtokaban hoztam meg a dontest. Mert sok no szerintem fel sem fogja, h pontosan mi is tortenik ott vele. Na mindegy, tehat en nagyon szerencses voltam, hogy akkor es ott a jo dontest hoztam meg. Eletem legjobb dontese volt es habar nagyon nem akartam a babat az elejen, most tudom, mirol/ kirol maradtam volna le. Ugyhogy en most igy utolag mindennel jobban orulok a “besiekrult” babamnak, aki mar 8 eves.
2019. máj. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 Lili8989 ***** válasza:
87%
Nekem vopt abortuszom, nem bántam meg. Most van 2 gyönyörü kislanyom! Egészségesek mindketten
2019. máj. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
72%
2019. máj. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! :)
2019. jún. 25. 09:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!