Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek is levan maradva...

Szerintetek is levan maradva az 1 éves kisfiam?

Figyelt kérdés

Van aki azt mondja keveset tud és levan maradva. Leírom miket tud:

Pápát érti de nem int

Testrészeket érti de nem mutat

Ha hívom jön

Ha kérem a kezében lévő tárgyat odaadja

Ha kérem lecsücsül

Puszit kérésre ad

Anya baba megmutatja képen

Érti mi a Dádá

Volt hogy rázta a fejét valamire hogy nem de ezt sem mindig csinálja. Van hogy azt veszem észre hogy tudatos amikor csinálja de mikor nem csinálja akkor meg azt gondolom lehet előtte sem volt tudatos.

Járni már 1 hónapja jár. Fizikailag minden a legnagyobb rendben van



2019. jún. 2. 22:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
Túlaggódod. Ki bizonytalanított el? Sztem nincs lemaradva.
2019. jún. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
Semmi baja.
2019. jún. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%

Nekem másfél éves a lányom.

Szerintem full normális amit írsz. Ezek a dolgok majd még most fognak csak igazán jönni.

2019. jún. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
94%
Semmi baja a kisbabadnak! :)
2019. jún. 2. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Védőnőnk bizonyított el. Folyamatosan csak azt hajtja mi az amit tudnak már ennyi idősen a gyerekek. Mintha megsem hallaná azt hogy miket mondok arról amit tud a kisfiam. Formabedobóznia kéne már azt mondta. És hiába mondom neki nem szereti. Dehogy gyakoroljuk. Hát én meg nem szeretném erőltetni.
2019. jún. 2. 23:59
 6/11 anonim ***** válasza:
Az én lányom nagyon szereti a formabedobót, 13 hónaposan talált bele először, előtte csak dobálta, rokon gyerek most lett 1 éves szintén csak arrébb rúgni tudja és dobálni, szerintem nem kell tudniuk 1 évesen formabedobózni, de szerencsére a védőnőink szerint se.
2019. jún. 3. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Túlaggódod szerintem is. Az én védőnőm ugyanilyen,már megtanultam elengedni a fülem mellett.

Neha en is aggódom,mert a másfél éves fiam még nem beszél. Mindent megért,meg halandzsázik a maga nyelvén,de még egy értelmes szót sem mondott. A védőnő szerint azért,mert mindent megértünk,amit akar. És csináljak úgy,mintha nem érteném. Na,én meg ezt nem csinálom. Miért sírjon,ha nem muszáj?

Engem egy dolog zavar,h ha belemerül vmi játékva,akkor hiaba szólok neki,olyan,mintha észre sem venné...

2019. jún. 3. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ilyen nálunk is van hogyha játszik és szólok neki akkor van hogy megse rezzen. Mintha nem hívtam volna
2019. jún. 3. 09:16
 9/11 anonim ***** válasza:
Tok normalis a gyereked, a baj a bolond vedonovel van :)
2019. jún. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Énis azt gondolom hogy olyan felesleges fusztrációt tud némelyik védőnő a szülőkre ragasztani,hogy az döbbenet
2019. jún. 3. 14:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!