Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Megmondjam a másik kislány...

Megmondjam a másik kislány apjának hogy érzek vagy inkább kussoljak a békéért?

Figyelt kérdés

Péntek óta várta a kislányom az osztálytársnőjét (8 évesek) hogy átjöjjön a kerti partira amit megbeszéltünk az apjával. Du 2-re volt az idő. Reggel óta várta őt a lányom és 2-től kb minden 5 percben kérdezte mikor jön már? Mondtam neki már mindjárt itt lesz tuti! Majd 5-kor rámírt az apa hogy ne haragudjak de dolgozik. Ennyi. Lányom 5-ig tök szomorú volt mikor mondtam neki hogy a barátnőd nem fog jönni... Sajnáltam a lányom mert nagyon készült, sütöttünk stb...

Szeretném megmondani az apukának hogy írhatott volna a megbeszélt időpont előtt hogy tudjuk a lánya nem tud jönni és nem telt volna szomorkodással a napunk.. Férjem azt mondja ne szóljak mert rossz lesz a vége. Inkább tegyek úgy mintha mi sem történt volna. Ti mit gondoltok? Mit mondanátok az apának?


2019. jún. 3. 23:08
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
33%

A helyedben en negyed haromkor, legkesobb fel haromkor felhivtam volna az apukat. Te miert nem tetted?

Teljesen egyertelmu, hogy ez egy kamu indok volt. Vagy tiltja toletek a lanyat, vagy mindketten elfelejtettek a kerti partit. Ez utobbi esetben a masik lanynak csoppet se fontos a te kislanyod baratsaga.


En se szolnek, de nem is csinalnek ugy, mintha semmi se tortent volna. Akik ilyen sunyi modon viselkednek, azokkal ui. semmi ertelmet nem latom a beszelgetesnek.

Elmondanam a kislanyomnak, hogy valoszinuleg az a masik kislany nem akar vele baratkozni, vagy a szulei nem akarjak, hogy baratkozzon vele. Ha akarja, kerdezze meg a kislanyt, miert nem jott, de ha valami esszerutlen indokot mond, ne csodalkozzon. Legyen nyitott masokra, az effele emberi csalodasok sajnos hozzatartoznak az elethez.

2019. jún. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Az oke, hogy apuka elfelejtette, de a kislany, ha eszben tartotta volna, akkor nyilvan felhivta volna apukajat, vagy felhivatta volna azzal, aki vigyaz ra. Tehat egyertelmu, hogy vagy a kislany is elfelejtette a kerti partit, vagy pontosan tudta, hogy apukaja miert nem viszi el hozzatok.
2019. jún. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Nem hívtam mert el voltam foglalva segíteni a többieknek akikkel sütöttünk, úgy gondoltam majdcsak jön, késnek..

Megkérdezte a lányom másnap töle miért nem jött... azt mondta máshoz ment.. ennyi. Pedig már 2 éve barinök és sokszor hívtuknoda-vissza egymás gyerekét...Aki azt írta kamuzott az apa annak igaza volt! Nem értem miért nem lehetett volna megmondani hogy ne haragudj de a gyereknek nincs ma kedve átmenni hozzátok! Megértettem volna mert vannak gyerekeim és tudom hogy müködik a gyermeki agy.. nem lett volna gond! De így? Sunyi dolog és rosszul esett a lányimnak.

2019. jún. 5. 13:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!