Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nem szeretnek meg egy babat,...

Nem szeretnek meg egy babat, de elvetetni nem vagyok kepes, mit csinaljak?

Figyelt kérdés

Terhes lettem, vedekezes ellenere , a babam meg csak 11honapos, ugy erzem nem allok meg erre keszen, de elvetetni sem .

Ugy erzem meg fogok bolondulni, 24 eves vagyok es meg csak most lett kicsit konyebb a picivel.

A parom szeretne a masodik babat, de en sem elvetetni, dem megtartani nem szeretnem!( ha ugy dontenek termeszetesen tamogat abba is h elvetessuk)

Segitsetek!! Ha megtartjuk megfog valtozni minden ha megszuletik a pici?

Felek, hogy nem fogom ot ugy szeretni , vagy hogy haragudni fogok ra.

A kapcsoltunk is most kezd kilabalni egy nagyon nagy hullamvolgybol :(



#megtartas #evetetes
2019. jún. 5. 07:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
52%

Ha se megtartani nem akarod, se elvetetni akkor szerinted ugyan mik a megoldás?

Ha nem allszh készen megegy gyerekre a pici mellett, nem túl jó a kapcsolatotok sem és eleve nem akarsz másik ygereket nem igazán van itt kérdés, egyértelmű az abortusz

2019. jún. 5. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
63%
Örökbe adás is megoldás lehet
2019. jún. 5. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
82%

“A kapcsoltunk is most kezd kilabalni egy nagyon nagy hullamvolgybol”


Ha szar a kapcsolatod, csinálj gyereket. Ha úgy is szar, csinálj még egyet.

Al Bundy

2019. jún. 5. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
74%
Add örökbe. Sokan várnak babára, nagyon sokan!!
2019. jún. 5. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
89%

Az egy dolog, hogy most korainak érzed. DE! elvben te szerettél volna még gyereket?

A pároddal mi volt a gond? A gyerek miatti új helyzetből fakadt amihez nehezen alkalmazkodtatok vagy más problémák voltak?

A lakhelyetek alkalmas 2 gyerek számára?


Ha alapvetően jó a kapcsolat csak most túl nehezen birkóztatok meg a szülői feladatokkal, távlatban akartál volna még gyereket, és legalább még 4-5 évig megfelel a lakhelyetek, én megtartanám. Megvannak az előnyei a kis korkülönbségnek is.


Akkor nem tartanám meg, ha úgy érzed, hogy a kapcsolat lassan az utolsókat rúgja, ha egyáltalán nem akartál már még egy gyereket, és ez most sem változott vagy ha nagyon kicsi hely áll rendelkezésetekre (esetleg szülőkkel laktok és komolyak a súrlódások), és a közeljövőben ezen nem tudtok változtatni.

2019. jún. 5. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
89%
Ezt az érzést én is ismerem, így megértelek. Kisfiam 1 éves volt, amikor kiderült, hogy ismét terhes vagyok. Épp akkor a volt, hogy könnyebb lett vele. Nem fájt a hasa, nem kellett figyelni, hogy hízik, vagyx sem, ott lehetett hagyni a mamákra, amíg dolgom volt... Közben elkezdtem a másoddiplomát, úgy terveztem, hogy visszamegyek dolgozni, amikor a kisfiam 2 éves lesz, és majd pár év múlva jöhet a 3. baba (akkor már 2 gyerek volt). Sírtam. Nem akartam elvetetni, de megtartani sem. Pont ezt éreztem. Aztán elmentem dokihoz, mondtam, hogy nem szeretném. Elküldött UH-ra, mondta, hogy gondolkodjak. (szerintem nem tudtam volna elvetetni, de úgy voltam vele, hogy erre indulok el, még mindig meggondolhatom magam). 2 hét múlva visszamentem, mondtam, nem szeretném. Oké, még egy UH. Nem hiszed el, mondta a nő, hogy ugye tudom, hogy ketten vannak, ikrek. Egypetéjűek, így nem látszottak az első UH-n. Elmondani nem tudom, hogy meglepődtem. De közben úgy elkezdtem örülni.... Már 6 évesek a lányok....
2019. jún. 5. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
72%
😂😂😂😅😅😅Itt tényleg mindenki védekezés mellett esik teherbe!Csúcs!
2019. jún. 5. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
69%
7 igen, mert az "időben kivette" nekik védekezésnek számít. Tosznak agyba-főbe, ész nélkül.
2019. jún. 5. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem légy bátor, és vágj bele - az eleje nehéz lesz, de 10 év múlva nagyon boldog leszel, hogy így döntöttél!


Ha nem megy, akkor szülés után add örökbe. Nézd meg pl. a Bölcső Alapítvány honlapját. Sokan várnak babára, és óriási értéke van egy újszülött, ismert édesanyától kapott picinek. (Általában csak 2 éves kor körüli gyerekeket szoktak örökbe adni, ahol mindig kérdés, hogy addig milyen nevelést, sebeket kapott.) Nagyon fogják szeretni!

2019. jún. 5. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
84%
Megtartani nem akarod de elvetetni sem , akkor egy dolog marad az örökbeadás.
2019. jún. 5. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!