Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nem szeretnek meg egy babat,...

Nem szeretnek meg egy babat, de elvetetni nem vagyok kepes, mit csinaljak?

Figyelt kérdés

Terhes lettem, vedekezes ellenere , a babam meg csak 11honapos, ugy erzem nem allok meg erre keszen, de elvetetni sem .

Ugy erzem meg fogok bolondulni, 24 eves vagyok es meg csak most lett kicsit konyebb a picivel.

A parom szeretne a masodik babat, de en sem elvetetni, dem megtartani nem szeretnem!( ha ugy dontenek termeszetesen tamogat abba is h elvetessuk)

Segitsetek!! Ha megtartjuk megfog valtozni minden ha megszuletik a pici?

Felek, hogy nem fogom ot ugy szeretni , vagy hogy haragudni fogok ra.

A kapcsoltunk is most kezd kilabalni egy nagyon nagy hullamvolgybol :(



#megtartas #evetetes
2019. jún. 5. 07:03
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
69%
Kedves Kérdező! :) Én a helyedben megtartanám. Szerintem az egy jel, hogy védekezés ellenére fogant. Ismerek olyanokat, akik megtartották a nem tervezett babát, és szeretik őt, örülnek a döntésüknek. Váratlanul érhetettek az események, de a pszichológia is tudja, hogy a nő várandósságkor egy nagyon összetett, érzékeny lelkiállapotba kerül, amikor esetleg felnagyítva látja a problémákat. Ez még azoknál is így van, akik nagyon akarták a kicsit. Veled is így lehet, de ez csak átmeneti állapot. A soraid alapján szerintem te nem lennél képes elvetetni. Tudom, hogy vannak, akik azt mondják, nem bánták meg az abortuszt. De ismerek olyanokat, akik nagyon megbánták. Ez főleg olyanokra jellemző, akik bizonytalanok voltak, mégis abortuszra mentek, ahogy te is tennéd. A kapcsolatotok is megerősödne a pároddal ettől a nagy, közös feladattól. A korod is ideális. Mire megszületne a kicsi, a másik babád már kb.19 hónapos lesz (vagy 18, nem tudom, most hányadik hétben vagy). Az a 9 hónap nemcsak a babának kell a fejlődéshez, hanem neked is az anyává váláshoz. Ha úgy érzed, talán jó megoldás lenne az örökbeadás. Minden jót kívánok! :)
2019. jún. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Most bejelentkeztek csak azért, hogy írják ide egy választ.

Semmiképp se vetesd el ! Hullámvölgy az minden kapcsolatban megesik, de biztosan szeret téged a párod, ha bevállalná a második babát is. És a már meglévő babának is nagyon jó lesz később, hogy van egy testvére aki korban közel áll hozzá. Ritkán esik meg az emberrel ilyen nagy szerencse, mert így rövid időn belül túl esel az első gyereken és a tesón is. Eleinte biztosan nehéz lesz 2 kisgyerekkel, de túl leszel rajta és később hálás leszel majd, hogy meg tudtad csinálni és van két szép gyönyörű gyereked.

Ezek után viszont tényleg nagyon figyeljetek oda a védekezésre ha ennyire könnyen teherbe tudsz esni, mert pottyantgatni a gyerekeket évente sem megoldás, főleg amilyen nehezen élhető világban élünk.

Viszont a kicsi mellé mindenképpen kell majd egy testvér, ha már teherbe estél, semmiképp ne hátrált meg, őt is biztosan ugyanúgy szeretni fogod majd, hidd el nekem. Le megy a neheze és amit érezni fogsz az, csak is boldogság ! Sok szerencsét hozzá és megjegyzem, hogy nagyon szerencsés vagy !

2019. jún. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
*bejelentkeztem
2019. jún. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen a biztato valaszokat!

Atragtuk a dolgokat mindenestul es megtartjuk a picurt, es innentol csakis orombabakent kezeljuk, mert egy ajandek lesz o is ahogy a nagyteso :)

2019. jún. 5. 18:18
 15/17 anonim ***** válasza:
Gratula! Szerintem jo dontest hoztatok. A baba megtartasat soha senki nem szokta utolag megbanni:) sok oromot nektek!
2019. jún. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
10%

Nem vagyok jártas sem érintett a témában, mégis azt mondom ha ugy érzed nem állsz készen ra vagy hasonlo inkább vetesd el.


Ha a sors is ugy akarja később össze fog jönni az erre alkalmas időben.;)

2019. jún. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen mindenkinek a valaszat!

Sajnos a sors fintora, hogy mire megbaratkoztunk a gondolattal es orultunk a terhessegnek, sajnos elment a baba .

2019. jún. 24. 08:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!