Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy tovább...

Mit tegyek, hogy tovább tudjak lépni a harmadik gyerekünkkel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Van két gyönyörű egészséges gyerekünk. Nagyon szeretnénk egy harmadikat. Van helye, biztonságba is érkezne. De már érezzük, hogy fogy az erőnk, az egészségünk, és ha beteg gyerekünk születne, már nem tudnánk megbirkózni vele. 41 évesek vagyunk. Hónapok óta marcangolom magam: szabad egy családot kockáztatni a gyerek utáni vágyunk miatt? Önzés lemondani egy új kicsi élet lehetőségéről? Kényelemből, magam és mások féltése miatt nem vállalom? Hogyan fogok elszámolni ezzel öregkoromban? Zárulnak a kapuk, már nem sokáig lesz lehetőségem szülni. Nem tudok dönteni :( Segítsetek!
2019. jún. 5. 12:59
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
41 évesen úgyhogy tudod fogy az energiád érzed ne válalj 3. Gyereket ,nekem 3 gyerekem van de 3.gyerekem még 34 évesen vállaltuk akkor energia dúsabb voltam most 43 vagyok .
2019. jún. 6. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
És hozzá teszem 40 felett én nem válalnék már többedik gyereket ha van már 2 gyerekem ,
2019. jún. 6. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!