Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A Teodóra nevet tönkreteszi...

A Teodóra nevet tönkreteszi az ásványvíz márka?

Figyelt kérdés
Magyarul, ha Teodórának neveznénk a lányunkat, akkor egy márkanév árnyékában kellene élnie?
2019. jún. 15. 10:22
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
61%
Csókolom, Ági van? Millió nevet ne adj neki...
2019. jún. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
80%
Szép név, eszembe sem jutott volna az ásványvíz, ha nem írod.
2019. jún. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy én is csak azért asszociálok rá, mert vagy hat litert iszom belőle ebben a melegben.
2019. jún. 15. 12:25
 14/19 anonim ***** válasza:
67%

A Teodóravíznek szappan íze van, mi nem szeretjük, szerintem nem népszerű, másoknál is ritkán látok.


Van Teodóra ismerősöm, a név nagyon szuper, az ember kevésbé, én inkább rá asszociálok.


Egyébként a lányom Zoé, és mikor először futott bele a Zoé vízbe, rendkívül boldog volt, hogy ki tudta betűzni a nevét, vagy szereti hallani a reklámokban/filmekben, hogy másokat is így hívnak(ovis).


Szerintem csak a tiniket zavarja az ilyesmi, de őket minden zavarja, szóval nem gondolnám, hogy lehet belőle nagyobb trauma, mint másból.


Ráadásul tinikorban a szexpoénok menőbbek, szóval szerintem eszükbe sem fog jutni.


Ha Dorkának becézitek, akkor meg pláne nem.



Szerintem egy Rebeka(Ribi) vagy Veronika (Ver) esetleg Emma(Kiveremma) névvel jobban kiszúrsz a gyerekkel, mint egy Teodórával.


Illetve a beszélő nevű gyerekek inkább a célpont tárgyai kisiskolás korban.

2019. jún. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
77%

14, én kislányom is Zoé, és mi sokszor veszünk Zoé vizet :) De egyik nap a fiam felkiáltott a Renault Zoe reklámra hogy jééé a hugi is Zoé, mint az új autó!


Kérdező, felesleges ilyesmivel foglalkozni, minden névről lehet valamire asszociálni

2019. jún. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
68%
Maga a név gáz.Nem a víz miatt.
2019. jún. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Azt írod, hogy pl a Laci vagy a Szilvia amúgy is gyakori, ezért nem zavaró ott a márkanév. Na de mi van a Mercédesszel? Az nem gyakori név, mégsem vettem azt észre, hogy akit így hívnak, annak problémát okozna, hogy van ilyen nevű autómárka.
2019. jún. 16. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Jó, nekem személyesen egy vicces sztori miatt a kocsimárka jut eszembe a Mercédesz névről, de elfogadom, hogy másnál nem így van.
2019. jún. 16. 12:04
 19/19 anonim ***** válasza:
Aki egy kicsit is tud gondolkodni nem az ásványvízre asszociál, aki már nem a tudósklub rendes tagja ő jön az ásványvízes poénnal. Én is Teodóra vagyok, ne tudd meg mennyi id-ótával találkoztam életem során, de szerencsére voltak olyanok akik értelmesebbek voltak. Anno utáltam a nevem, pont az ásványvíz miatt is, de ma már ha palackozott vizet veszek, akkor csak azért is Theodorát veszek😅 Egyedül azt nem szeretem, ha a nevemet úgy írják, mint az ásványvízét.
2020. jan. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!