Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hány gyereketek lenne, ha az...

Hány gyereketek lenne, ha az összes kedvenc neveteket fel kellene használnotok?

Figyelt kérdés

Itt most nem számít, hogy egy nevet kapna egy gyerek vagy kettőt, fiú vagy lány nevekről beszélünk. Az sem, hogy neked tetszik a név, de a párod leszavazta. A lényeg, hogy ha csak te döntenél a gyerek neve felől mi lenne és hány ilyen gyereked lenne.

Kezdem én:

Sarolta Gerda

Gertrúd Róza

Júlia Sára

Gwendolin Emma

Adél Ilona

Alíz Olivia

Linda Nóra

Zerind

Medárd

Konor

Ármin

Gedeon

Zsigmond

Kíváncsi vagyok a tietekre is. :)



2019. jún. 21. 10:33
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

Hűha,remek kérdés😀


Lássuk csak:


Bella Szófia

Lara Szonja

Bella Gerda

Amina Maja

Lilien Dália



Máté Dominik

Zsombor Marcell

Botond Márton

Milán Noel

Benjámin

Ármin Adrián

Áron Kornél

Patrik Benedek

Péter Sebestyén

2019. jún. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%
Te jó ég 13 fiam lenne, illetve 9 lány ha azokat a neveket nézem amiket összeírtam annó, mikor babát vártam. Nem semmi. Mondjuk a lánynevek közül össz-vissz 3 van ami úgy igazán tetszett is, a többi csak úgy “elment”
2019. jún. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%

A nevek lemaradtak bocsánat :)


Fiú: Csongor,Csanád,Dénes,Medárd,Ambrus,Zoárd,Zétény,Hunor,Olivér,Álmos,Zalán,Koppány,Zoltán


Lány:

Olívia,Amíra,Írisz,Bíbor(esetleg Bíborka), Lea, Zsófia, Frida, Julianna, Zita

2019. jún. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!