Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy lehet valakit ennyire...

Hogy lehet valakit ennyire szeretni?

Figyelt kérdés

A nővérem kislánya most 6 éves!Mióta megszületett és megláttam annyira szeretem,hogy ahányszor rám mosolyog,énekel,versel,táncol nekem,megölel rám jön a sírás és hatalmas zokogásba török ki!Mert annyira szeretem,hogy arra nincs is szó!!!Ha csak rágondolok...(most is)sírok,mert hiába játszom vele,szeretgetem vigyázok rá meg minden...úgy érzem,hogy annyira szeretem,hogy azt ki sem lehet mutatni sehogy sem!!!Vettem neki egy nagyon cuki nadrágot szülinapjára és ha csak ránézek a ruhá(i)ra,annyiszor kezdek el sírni!Mikor nálunk alszik és haza kell mennie kész hercehurca,mert folyton sírok,hogy elmegy...még ha 1-2 hét múlva vissza is jön!e annyira hiányzik 1 óra múlva!Nem is bírom nélküle...érte élek és annyira de annyira imádom,hogy nem tudom már szavakkal leírni...mert a szeretem szó nagyon kevés rá!!!!

És ugyan ez van,mikor a gyermeke(i)mre gondolok!Még csak 21 vagyok és nincsen sajnos még,de már annyira szeretem őket!Sokat álmodom velük...látom az arcukat,érzem az illatukat és még most is tisztán emléxem az arcukra és a mosolyukra az álmaimból!És olyankor is rám jön a sírás,mert annyira szeretem őket!!!

Dilis vagyok?Begolyóztam?Vagy csak túlérzékeny????


2010. júl. 9. 09:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Jajj, de édes vagy. :) ^^ Normális vagy nyugi, csak nagyon érzelmes és jólelkű. :) Olyan jó ilyet olvasni. ^^
2010. júl. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Vannak olyan nők akik anyának születtek és az életben ez az amire a legjobban vágynak már egészen fiatalon, te ilyen nő vagy és én biztos vagyok benne, hogy nagyon jó anya leszel!

Nincs gond veled, érzékenyebb vagy mint az átlag ennyi!

2010. júl. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Jaj ez de aranyos:)Én most megyek szülni aggódok mi lesz a 3 éves fiammal addig!Bárcsak ilyen emberek vennék körül amilyen te vagy!Már most gratulálok gyermekeid apjának és a gyerekeidnek hogy ilyen jó szívű lelkes szerető társuk és anyjuk lesz!
2010. júl. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is ilyen voltam világ életemben:)Nem sírtam az igaz, de imádtam az összes lurkót:))

Én mindig mondtam egyébként,hogy nekem az anyaság a hivatásom, anyának születtem:)

2010. júl. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
:) Ez tenyleg aranyos! Szerintem is normalis vagy, ne aggodj! Latod, az ilyen embereknek kivanom hogy legyen legalabb 5 gyerekuk! :) Biztos boldog gyerekeid lesznek!
2010. júl. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!!!Olyan aranyosak vagytok!!! :):)
2010. júl. 10. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!