Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan reagáltál volna ebben...

Hogyan reagáltál volna ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

A történet nem velem esett meg, de nagyon a hatása alá kerültem, hogy ilyesmi megtörténhet.


Rossz anya vagyok. közölték velem a minap.

Buszozni mentünk a fiúkkal. Már visszafelé készültünk utazni, amikor a kicsi roppant fáradt lévén a buszba érve elkezdett sírni, hiába igyekeztem a szűk helyen továbbra is tartani a ringatás ütemét, amit a séta alatt felvettünk. Nem sikerült. Tehát sírt (sokan ismerhetitek az érzést, hogy amíg séta közben toljuk a picit a kocsiban, addig jól van, de mihelyt megállunk és csak "rángatjuk" a babaszekeret a csöppség üvölt - első fiamnál szereztem ezt a tapasztalatot). Közben kaptam egy telefonhívást, ami max. 2 (!) percig tarthatott. Továbbra is sírt, amikor egy kedves hölgy felém fordult és közölte velem, hogy nagy vétek volt anyaságra adnom a fejem, amikor üvölt a gyerek a hátamon, meg sem nézem, hogy éhes-e, szomjas-e, kakis-e (előtte kb. 10 perccel etettem, itattam, ciciztettem, pisiltettem meg a közeli parkban, ahol megmozgattuk a buszozástól elgémberedett

tagjaink)... meg sem érdemlem őket, a kislányt is csak kínzom, hogy a hátamra kötöm. Nem is törődöm velük, csak udvaroltatok magamnak (mellesleg egy kedves barátom hívott fel, hogy együttérzéséről biztosítson, mert hallotta, hogy a nagypapám elment) "3 gyerek, ennek!" - szólt a végső döfés...

Amint a buszsőför beindította a motort, a kicsi sírását elvágták, már aludt is. A következő megállóban felszállt egy néni, aki pechjére a kedves hölgy mellett talált helyet és képzeljétek hamarosan bennünket néztek és folyt a susmorgás!


2010. júl. 9. 14:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
55%

röviden?

egyik füleden be a másikon ki.


hosszabban?

neki biztosan nincs gyereke vagy ha van nem lennék a helyében amiért kéretlenül osztogatja a hülye megérzéseit- amik mellesleg nem igazak-

én nem sok ilyet kapok de úgy csinálok mint ha az illető ott se lenne egyszerüen keresztülnézek rajta.

ennél nagyobb visszaalázás nem kellhet.

2010. júl. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
67%

Sajnos vannak ilyen hihetetlenül rosszindulatú emberek :(

Aki teheti, szóéjon be az ilyen ocsmány, viselkedni nem tudó mámiknak, aki sajnos érzékenyebb annak a helyében leszállnék, nem adnám meg az elégtételt a nyanyának hogy sírni lásson.

Szomorú hogy az ilyeneket nem tanították meg viselkedni.


Ha erős lennék ilyen esetben azt mondtam volna első felindulásban a "hölgy"-nak: a maga kedves édesanyjának nem kellett volna gyereket szülnie, nem nekem!

2010. júl. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
71%
azt vettem észre hogy nem érdemes lealacsonyodni azzal hogy visszaszólok mert csak én leszek idegesebb ő meg röhög a markába .
2010. júl. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
11%
És most akkor mi lesz? Belehaltál a dologba? Arról beszélgetnek amiről akarnak...
2010. júl. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
52%

biztos irigy volt a nő,h neki nincs gyereke mert az ilyen nők a legnagyobb karrieristák..és fogalmuk sincs semmiről:-)

biztos rosssssz lehetett,én biztos nem hagytam volna szó nélkül a dolgot,annyit odadobtam volna,h "Közöd van hozzá?"

Megkérdeztem volna,h neki van e gyermeke,mert ha nincs,akkor persze h fel se fogja az ilyen nő,h milyen lehet Anyának lenni..Inkább Te sajnáld Őt,amiért nemhogy megérti a helyzetet,még kritizál a szerencsétlen..

2010. júl. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
52%
Sajnos vannak ilyen indenbe belekötő nyanyák! csupán a rosszindulat beszél belőlük! te ne is foglalkozz velük, kár egyáltalán ilyenekkel foglalkozni! Kár velük vitázni vagy magyarázkodni, hisz nem ismerik a helyzetedet, mégis okoskodnak... ha visszaszólsz, még te leszel a szemtelen, pofátlan... Ha teheted, hagy ott az ilyen okoskodó embereket, még ha esetleg le kell szállni a buszról... A gyerekeid nagyon jól tudják és a maguk módján ki is fejezik, hogy valójában milyen anya vagy :))) Nehogy már idegen, buta, rosszindulatú nyanyák döntsenek róla!
2010. júl. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ja! Részvétem a nagypapád miatt!!!
2010. júl. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
56%

jaj, én hányszor voltam már rossz????

amikor a gyerek hisztizve hozzám vágja a cumisüvegjét a bevásárlás közepén, megrökönyödve nézik, h miért nem itatom meg a szegény szomjazót!....pedig csak álmos a lelkem és elege van.....:(

az emberek könnyen ítélkeznek, tettem fel én is ilyen kérdést, h miért nézett rám lenézően egy 50-es nő, amikor másfél kocsinyi helyre parkoltam......ő bele se gondolt h milyen nehéz kiszedni egy fél méteres helyen az izgő mozgó csemetét.....könnyebb negatív véleményt formálni, emberi tulajdonság!!!

2010. júl. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
14:35, ja és nem reagáltam volna sehogy, ilyenkor nem szabad magyarázkodni, meg semmit, csak magát húzza fel az ember, úgyis őt minősíti, h rossz anyának titulál egy ismeretlen nőt
2010. júl. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Volt a bébihordozós botrány, a fulladások miatt, na pechemre egy nagyon nem ismert csípőkengurut vettem abban az időben a 9kg 7hónapos fiamnak. Csücsül az oldalamon, mint egy övtáska. Hány de hány megjegyzést kaptam, hogy milyen szadista vagyok, hogy megfullad a gyerekem, én meg vigyorgok.
2010. júl. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!