Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan reagáltál volna ebben...

Hogyan reagáltál volna ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

A történet nem velem esett meg, de nagyon a hatása alá kerültem, hogy ilyesmi megtörténhet.


Rossz anya vagyok. közölték velem a minap.

Buszozni mentünk a fiúkkal. Már visszafelé készültünk utazni, amikor a kicsi roppant fáradt lévén a buszba érve elkezdett sírni, hiába igyekeztem a szűk helyen továbbra is tartani a ringatás ütemét, amit a séta alatt felvettünk. Nem sikerült. Tehát sírt (sokan ismerhetitek az érzést, hogy amíg séta közben toljuk a picit a kocsiban, addig jól van, de mihelyt megállunk és csak "rángatjuk" a babaszekeret a csöppség üvölt - első fiamnál szereztem ezt a tapasztalatot). Közben kaptam egy telefonhívást, ami max. 2 (!) percig tarthatott. Továbbra is sírt, amikor egy kedves hölgy felém fordult és közölte velem, hogy nagy vétek volt anyaságra adnom a fejem, amikor üvölt a gyerek a hátamon, meg sem nézem, hogy éhes-e, szomjas-e, kakis-e (előtte kb. 10 perccel etettem, itattam, ciciztettem, pisiltettem meg a közeli parkban, ahol megmozgattuk a buszozástól elgémberedett

tagjaink)... meg sem érdemlem őket, a kislányt is csak kínzom, hogy a hátamra kötöm. Nem is törődöm velük, csak udvaroltatok magamnak (mellesleg egy kedves barátom hívott fel, hogy együttérzéséről biztosítson, mert hallotta, hogy a nagypapám elment) "3 gyerek, ennek!" - szólt a végső döfés...

Amint a buszsőför beindította a motort, a kicsi sírását elvágták, már aludt is. A következő megállóban felszállt egy néni, aki pechjére a kedves hölgy mellett talált helyet és képzeljétek hamarosan bennünket néztek és folyt a susmorgás!


2010. júl. 9. 14:15
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
ez a 47%.....ó....egyre több a rosszindulatú anya is itt....bár lehet h ez abból fakad, h nem értették meg a válszt
2010. júl. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!