Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van olyan aki megbánta hogy...

Van olyan aki megbánta hogy gyereket vállalt?

Figyelt kérdés

2019. jún. 26. 11:11
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Én kisgyerekes apuka vagyok. Sajnos feleségem a szüléskor meghalt. Egyedül maradtam a gyerekkel. A munkahelyemen azonnal felmondtam, de a főnököm nem engedte, amikor megtudta miért mondok fel. 3 éven át megkaptam a havi fizetésem úgy, hogy egy napot nem voltam bent dolgozni. Plusszban rengeteget segített, a feleségével eleinte napi szinten jöttek segíteni, aztán 1 év után 2 naponta, de amikor volt valami gond, az éjszaka közepén is hívhattam őket és azonnal jöttek.

Nekem senkim nem volt, akire támaszkodhattam volna, intézetben nőttem fel, szüleim eldobtak maguktól. A nevezett főnököm vett a szárnyai alá 19 évesen, általa végeztem egyetemet, dolgoztam nála.

Hiába maradtam egyedül, hiába volt kegyetlen életem, soha nem bántam meg.

2019. júl. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!